Zpět na » Premier League » Nemanja Matič: José Mourinho ví, jak zastavit Manchester City

Premier League - Nemanja Matič: José Mourinho ví, jak zastavit Manchester City

Nemanja Matič: José Mourinho ví, jak zastavit Manchester City © skysports.com, fotbalportal.cz - Matič a Mourinho

4

Líbilo se

10.11. - Nedělní derby mezi Manchesterem City a Manchesterem United jistě nabídne velkolepou podívanou. Minule došlo na pětigólovou přestřelku se šťastnějším koncem pro Red Devils. Fanoušci obou celků jsou natěšení a věří, že uvidí tu nejvyšší fotbalovou kvalitu. Bude samozřejmě záležet na tom, jakou taktiku zvolí oba kouči, zejména José Mourinho. Nemanja Matič, věří, že Special One najde recept.

Oba kluby hrály ve středu Ligu mistrů. Na nedělní derby se tak mohly plně soustředit pouhé tři dny. Manchester City rozprášil Šachtar Doněck 6:0. To Manchester United v samotném závěru otočil duel s Juventusem a vyhrál na jeho hřišti 1:2.

Teď by chtěl zdolat dalšího velkého soka. Naposledy se mu to povedlo. Manchester City sice vedl už 2:0 a viděl se, jak bude před zraky svých rivalů křepčit a slavit mistrovský titul. Jenomže pak dvakrát udeřil Paul Pogba a zkázu City dokonal Chris Smalling. Oslavy byly oddáleny. V neděli se týmy opět utkají na Etihad Stadium.

Nemanja Matič považuje Manchester City za favorita, protože je posledním mistrem. Na druhou stranu je přesvědčen o tom, že se svými spoluhráči je schopen ukončit neporazitelnost Citizens v této sezóně Premier League.

„Očekávám velmi těžký zápas. Jsou velmi dobrým mužstvem. Hrají dobrý fotbal. V každém utkání dávají hodně gólů. Ale i my máme své kvality, které dokážeme využít.“

„Musíme zastavit především jejich ofenzivu. Je tady způsob, jak to udělat. Náš manažer tento způsob zná. Připravuje nás na tento zápas. Očekávám tvrdý souboj, ale takové je každé derby. Budeme na to připraveni.“

„Jsme teď odolnější. I psychicky. Poslední výsledky nám pomohly. Dává nám to větší jistotu. Chceme v tom pokračovat.“

Jakou taktiku José Mourinho svým svěřencům v neděli naordinuje? Vyloupí Manchester United Etihad Stadium podruhé za sebou?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články