Zpět na » Premier League » Mourinho a Pogba ukázali, že je zřejmě po problémech. Na tréninku scházel Lukaku

Premier League - Mourinho a Pogba ukázali, že je zřejmě po problémech. Na tréninku scházel Lukaku

Mourinho a Pogba ukázali, že je zřejmě po problémech. Na tréninku scházel Lukaku © msn.com, fotbalportal.cz - Mourinho a Pogba

6

Líbilo se

06.11. - VIDEO Manchester United se chystá na své čtvrté vystoupení v této sezóně Ligy mistrů. Ve středu se představí na půdě Juventusu, se kterým doma před dvěma týdny prohrál 0:1. Je povzbuzen ligovou výhrou nad Bournemouthem. Na úterním tréninku také došlo k potěšujícímu gestu mezi José Mourinhem a Paulem Pogbou. Vypadá to, že vše už je v pořádku. Týmu ovšem chyběl Romelu Lukaku.

Před deseti dny Romelu Lukaku scházel v základní sestavě Manchesteru United při domácím utkání proti Evertonu. José Mourinho vysvětlil jeho absenci tím, že nemá aktuálně dobrou střeleckou formu a nechce, aby byl na belgického útočníka vyvíjen ještě větší tlak. Podle něj mu schází sebedůvěra.

Následně Romelu Lukaku ani neodcestoval k zápasu na půdě Bournemouthu, kde Manchester United zvítězil 1:2. Podle slov portugalského trenéra za to mohlo zranění z minulého týdne.

Romelu Lukaku scházel na úterním tréninku Red Devils a zřejmě nebude k dispozici pro středeční duel Champions League na hřišti Juventusu.

Na druhou stranu, do tréninku už se zapojili Marouane Fellaini i Antonio Valencia.

Pro fanoušky Manchesteru United došlo na tréninku k velmi potěšující události. Kamery SkySports jasně zachytili „kontrast“ v chování Josého Mourinha k Paulu Pogbovi. Zatímco během minulého měsíce bylo na obou zúčastněných vidět, že si kolem krku rozhodně padat nebudou, nyní si José Mourinho s francouzským záložníkem podal ruku a následně jej poplácal po zádech.

Krize mezi José Mourinhem a Paulem Pogbou se zdá být zažehnána. Ovšem bude záležet na nejbližších výsledcích. Vše se může velmi rychle znovu otočit.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 07.11. Odpovědět

žádná krize ani nebyla...Mr.Haircut si potřeboval jen srovnat priority v hlavě. A kdyby byl problém ,tak Pogba přece není furt v základu.. Smajlík 1

Wazz
Kuzma - 06.11. Odpovědět

Tak snad jim oběma došlo, že jsou v jednom týmu a že by měli spolupracovat.

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články