Zpět na » Premier League » Aaron Ramsey končí na Emirates Stadium. Arsenal jej nechá odejít jako volného hráče

Premier League - Aaron Ramsey končí na Emirates Stadium. Arsenal jej nechá odejít jako volného hráče

Aaron Ramsey končí na Emirates Stadium. Arsenal jej nechá odejít jako volného hráče © 90min.com, fotbalportal.cz - Aaron Ramsey

3

Líbilo se

31.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Aaron Ramsey na konci sezóny opustí Arsenal poté, co jej podle informací televizní stanice Sky klub informoval, že mu nenabídne novou smlouvu. Velšský reprezentant nedávno vyjádřil lítost z toho, že Arsenal nedávno stáhl nabídku nové smlouvy, o které obě strany několik měsíců jednaly a nevysvětlil mu přitom své důvody.

Ramsey se o stažené nabídce Arsenalu dozvěděl před pár týdny od svého agenta, jenž s klubem vyjednával o nové smlouvě pro svého klienta a obě strany byly údajně velice blízko dohody.

Ramsey poté minulý týden přiznal, že jej dosud z klubu nikdo nekontaktoval a nevyslovil důvody, proč ke stažení nabídky došlo, to se ale podle informací televizní stanice Sky mělo o víkendu změnit a Arsenal velšskému reprezentantovi sdělil, že jej příští léto nechá odejít jako volného hráče.

Jedna z největších hvězd Arsenalu toto rozhodnutí přijala a nyní tak Ramsey hraje svoji poslední sezónu na Emirates Stadium, kam zamířil před deseti lety z Cardiffu City za méně než 5 milionů liber.

Za slavný severolondýnský velkoklub Ramsey od té doby odehrál 341 utkání a zaznamenal 59 gólů, přičemž byl důležitou součástí týmu Arséna Wengera, který získal tři tituly z FA Cupu v letech 2014, 2015 a 2017.

K situaci se nedávno vyjádřil také nový manažer Arsenalu Unai Emery, který Ramseyho pochválil ta jeho přístup k tréninku i zápasům, přestože se s klubem nedokázal dohodnout na nové smlouvě.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pojď kluku do United pojď :-D za ten pakatel by jsi tam TŘEBA byl platnější než pár nejmenovanejch předraženejch jedinců :-D

Teslator
Wazz - 01.11. Odpovědět

lol ani náhodou... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Tohle celý jsem dosud nějak nepochopil

Tomguncz2

To asi málokdo

Bal-lack

Je to jednoduché, Ramsey dostal novou nabídku na prodloužení smlouvy už před sezónou, možná ještě dřív. Ale sám ji nechtěl prodloužit, chtěl víc, chtěl to co má Özil.. Smajlík 1 Dával si na čas a Arsenal začal vyhrávat i bez něj, chytili se mladíci a stáhli nabídku úplně. A já si osobně myslím že je to rozumné protože nás bota tlačí jinde než v ofenzivě.

RedGunner

Hele jo, četl jsem že je problém v jeho platových požadavcích. Kdyby byl srdcař tak se na to ty nehorázný požadavky vysere, ale mohl se za nějakou rozumnou cenu, při dnešních cenách s přihlédnutím na to, že jde o Brita za 25-30 mega prodat.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články