Zpět na » Premier League » Premier League pláče. Smrt majitele Leicesteru byla potvrzena

Premier League - Premier League pláče. Smrt majitele Leicesteru byla potvrzena

Premier League pláče. Smrt majitele Leicesteru byla potvrzena © bbc.com - Majitel fotbalového Leicesteru v sobotu tragicky zemřel

0

Líbilo se

29.10. - Nejen celá Anglie smutní. Tragická zpráva zasáhla celý fotbalový svět, když bylo v sobotu večer oznámeno, že se v blízkosti stadionu Leicesteru zřítil vrtulník s pěti lidmi na palubě. Včera pak bylo potvrzeno že všichni zemřeli a byl mezi nimi i thajský majitel klubu Vichai Srivaddhanaprabha.

Kromě majitele fotbalového klubu, který v roce 2016 překvapivě vyhrál anglickou fotbalovou ligu, byli na palubě i dva členové majitelova týmu a pilotova partnerka Izabela Roza Lechowicz. Pilot vrtulníku, který krátce po vzletu ze stadionu šel podle svědků prudce k zemi, řídil Eric Swaffer, jenž měl s pilotováním dvacetileté zkušenosti.

Ačkoliv v parku vedle stadionu, kam se vrtulník zřítil, byly velice rychle všechny zásahové složky, nepodařilo se nikoho zachránit.

Šedesátiletý miliardář Srivaddhanaprabha koupil Leicester v roce 2010 za 39 milionů liber. Před dvěma roky pak dosáhl nečekaného úspěchu, když vyhrál celou Premier League, přestože do ní vstupoval jako naprostý outsider s kurzem na výhru v poměru 5000:1.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 29.10. Odpovědět

Za to co s Leicesterem udělal klobou dolů.

Panyny

Smutné

Zdenek1307

Opravdu tragická událost Smajlík 11

Rudej-dablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články