Zpět na » Premier League » Willian: V Premier League se nemusíme bát nikoho

Premier League - Willian: V Premier League se nemusíme bát nikoho

Willian: V Premier League se nemusíme bát nikoho © zimbio.com, fotbalportal.cz - Willian

2

Líbilo se

27.10. - Pod Mauriziem Sarrim předvádí Chelsea velmi dobrý fotbal a dostavily se i výsledky. Momentálně jsou Blues čtvrtí a na vedoucí Manchester City ztrácí pouhé 2 body. Zlepšení a vliv nového kouče si pochvaluje i Willian. Brazilský reprezentant se domnívá, že Blues se v rámci Premier League nemusí bát vůbec nikoho a jsou schopni poměřit se s každým celkem.

V minulé sezóně to pod Antoniem Contem rozhodně nebyla žádná idylka. Chelsea se neprotlačila do TOP4, a přišla tak o vstupenku do Ligy mistrů. Italský kouč byl odvolán a na jeho místo usedl Maurizio Sarri, který dorazil z Neapole.

Sice se říká, že tým potřebuje nějaký čas, aby si zvykl na nového trenéra, ale u Sarriho a Chelsea to neplatí. Jeho vliv šel okamžitě vidět. Herně i výsledkově šla Chelsea hodně nahoru.

Aktuálně okupuje čtvrté místo v ligové tabulce. Na Manchester City a Liverpool ztrácí jen dva body. Stále neprohrála. V neděli ji čeká ligový duel proti Burnley.

Před utkáním se rozpovídal Brazilec Willian. Vrátil se například k poslednímu ligovému zápasu proti Manchesteru City, kdy Ross Barkley v 96. minutě zachránil pro Blues bod za remízu 2:2.

„Víme, jak důležité jsou tyto velké zápasy. Bylo úžasné, že se nám v samotném závěru podařilo vyrovnat.“

„V této sezóně nemusíme mít v Premier League strach z nikoho. Máme tým, který bude bojovat až do konce. Jsem si jistý, že za tím půjdeme.“

V minulé sezóně skončila Chelsea na pátém místě, ale na mistrovský Manchester City ztratila 30 bodů. To je obrovská propast.

„Máme za sebou dobrý start. Hrajeme dobrý fotbal, a to všechno díky Sarrimu. Způsob, jakým pracuje, je skvělý. Ukazuje nám spoustu příležitostí a možností, jak ukázat naši kvalitu.“

„Nejsem tady ale od toho, aby kritizoval jiné manažery nebo jejich práci. Každý manažer má svou filozofii. Teď může každý vidět, že Chelsea je dobrým týmem. Sarri je velmi pozitivní člověk. Je velmi inteligentní. Stále s námi mluví. Někdy máme v kabině velkou zábavu. Nejrůznější vtípky udržují dobrou atmosféru,“ dodal Willian.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ty mas s tech manchesterů dobrej gulas redaktore Smajlík 5

BlueFor16years

Že by konečně frajer co by dal aspon 4 roky v Chelsea Smajlík 2

medvidekblue

Už kroutí 6. rok Smajlík 7

MaraHCFC

Já myslel trenéra Smajlík 7

medvidekblue

Tak to potom jo Smajlík 1

MaraHCFC

"Momentálně jsou Blues čtvrtí a na vedoucí Manchester City ztrácí pouhé 2 body."

"Aktuálně okupuje třetí místo v ligové tabulce. Na Manchester City a Liverpool ztrácí jen dva body."


A teď babo raď. Taková demagogie a fake news Smajlík 2

Bal-lack

A ještě "poslední ligový zápas proti Manchesteru City" ?? Tak ten byl ale ještě pod Contem a Barkley nevyrovnával v 96min.. Smajlík 2 Smajlík 2

LampardVIII
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články