Zpět na » Premier League » Aaron Ramsey stále netuší, proč Arsenal stáhl nabídku nové smlouvy

Premier League - Aaron Ramsey stále netuší, proč Arsenal stáhl nabídku nové smlouvy

Aaron Ramsey stále netuší, proč Arsenal stáhl nabídku nové smlouvy © skysports.com, fotbalportal.cz - Ramsey a Emery

0

Líbilo se

26.10. - Záložník Arsenalu Aaron Ramsey prozradil, že stále nezná důvod, proč klub náhle stáhl nabídku smlouvy, kterou mu původně nabízel. Velšskému reprezentantovi už na konci letošní sezóny vyprší na Emirates Stadium současná smlouva a přestože měl Ramsey zájem prodloužit své působení v klubu, ten se rozhodl nepokračovat v jednáních.

Opustí Arsenal příští rok další z jeho klíčových hráčů? Podle současné situace se to zdá jako téměř jisté, klub totiž nečekaně ukončil jednání o nové smlouvě s Ramseym a velšského záložníka přitom vůbec neinformoval o svém důvodu.

Ramsey měsíce jednal s klubem o novém kontraktu, a když už obě strany našly společnou řeč, stáhlo vedení klubu svoji nabídku a nyní se očekává, že Ramsey příští léto Arsenal opustí jako volný hráč.

„Doufám, že někdo přijde a řekne mi proč,“ svěřil se Ramsey pro Evening Standard.

„Pokud k tomu mají nějaký důvod, přijmu to. Až nadejde čas, pravděpodobně to zjistím, ale ten zatím nepřišel. Nemám na stole žádnou nabídku, takže v tuto chvíli není co zvažovat.“

„Všichni víme jen to, že nabídku stáhli ze stolu. Nejsem si jistý proč, protože několik týdnů předtím jsem částečně souhlasil a byl jsem připravený podepsat.“

Ramsey nastoupil do čtvrtečního utkání Evropské ligy proti Sportingu Lisabon jako kapitán a Arsenalu pomohl k vítězství 1:0. Pod novým koučem Unaiem Emerym ale většinou začíná utkání jen na lavičce náhradníků, což považuje za obtížné.

„Myslím si, že každý hráč, který sedí na lavičce, je zklamaný že nehraje, ale jsem součástí týmu a chci, aby se mu dařilo. Snažím se dát týmu maximum a pomoci mu, a když jdu na hřiště, snažím se hrát nejlépe, jak mohu. Tyhle věci se ve fotbale stávají.“

Ramsey dostal také otázku na to, zda už přemýšlí, v jakém klubu by mohl v budoucnu hrát a nevyloučil, že by mohl zamířit i do zahraničí. Jediný přestup, který vyloučil, je do týmu městského rivala Tottenhamu Hotspur.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články