Zpět na » Premier League » José Mourinho si není jistý, že David de Gea podepíše s United novou smlouvu

Premier League - José Mourinho si není jistý, že David de Gea podepíše s United novou smlouvu

José Mourinho si není jistý, že David de Gea podepíše s United novou smlouvu © joburgpost.co.za - David de Gea

1

Líbilo se

26.10. - José Mourinho přiznal, že si není jistý tím, že brankář David de Gea na Old Trafford prodlouží smlouvu, ale vyzval klub, aby pro to udělal maximum. Španělskému gólmanovi má současná smlouva vypršet už v létě, Mourinho ale odmítá, že by jej současný stav znepokojoval.

Manchester United jedná s Davidem de Geou o nové smlouvě už několik měsíců, španělskému brankáři má totiž už příští léto vypršet stávající kontrakt, ačkoli klub má opci jej ještě o rok prodloužit.

Rokování ale zatím ke zdárnému konci ani zdaleka nevedou a José Mourinho nevylučuje, že de Gea nakonec novou smlouvu nepodepíše.

„Nejsem si jistý,“ prozradil Mourinho pro Sky Sports. „Nemohu pro to najít v angličtině správné slovo, ale uvidíme, co se stane.“

„Na tohle mohou odpovědět jen klub, David a jeho lidé. Já řeknu jen to, že každý ví, jak je David dobrý hráč, jak je pro Manchester United důležitý a pokud chce klub být lepší a ne horší, samozřejmě by měl Davida udržet.“

De Gea je však pouze jedním z deseti hráčů současného kádru United, kterým má už v létě vypršet současná smlouva. Mezi nimi je například i útočník Anthony Martial, jenž nabídku nové smlouvy před pár dny odmítl.

Nový kontrakt zatím podepsal jen obránce Luke Shaw, pochybnosti ale nadále zůstávají nad budoucností kapitána Antonia Valencii, Juana Maty, Andera Herrery, Ashleyho Younga, Chrise Smallinga, Phila Jonese, Mattei Darmiana a Andrease Pereiry.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
teneos - 27.10. Odpovědět

tenisové sázky, 100% spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

teneos

Nedivím se po takových výsledcích když vyhrál jen community shield a ligový pohár.

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články