Zpět na » Premier League » Mesut Özil si po další výhře Arsenalu pochvaluje: Hrajeme sexy fotbal

Premier League - Mesut Özil si po další výhře Arsenalu pochvaluje: Hrajeme sexy fotbal

Mesut Özil si po další výhře Arsenalu pochvaluje: Hrajeme sexy fotbal © twitter.com, fotbalportal.cz - Özil hraje famózně

4

23.10. - VIDEO Hrají ve skvělé formě. Po úvodních dvou porážkách sbírají už jen vítězství. Arsenal včera večer zdolal doma Leicester 3:1 a připsal si už sedmou ligovou výhru v řadě. Na vedoucí Manchester City ztrácí pouhé dva body. Hráčem utkání byl vyhlášen Mesut Özil, který jeden gól sám vstřelil a poté si připsal asistenci u gólu Aubameyanga. Kapitán Gunners je výkony svého týmu nadšený.

Arsenal zatím drží krok s nejlepšími. Sice po dvou kolech neměl na kontě ani bod, ale dalších sedm zápasů zvládl dokonale. Po včerejší výhře nad Foxes má 21 bodů. Je čtvrtý, má shodný počet bodů jako třetí Chelsea a jako pátý Tottenham. Manchester City s Liverpoolem mají o dva body více.

Skvěle proti Leicesteru zahrál Mesut Özil. Ten nejprve v závěru prvního poločasu srovnal na 1:1, když mu přihrával Bellerín. V 66. minutě pak asistoval u gólu Aubameyanga na konečných 3:1. Byla to velmi pohledná akce. Stejně jako u prvního gólu Kanonýrů. Özil rozjel akci i u druhého zásahu domácích.

Německý záložník byl úhlavní postavou Arsenalu a také byl zvolen Hráčem utkání.

„Myslím si, že jsme dnes večer hráli sexy fotbal. Jsem hrdým kapitánem tohoto klubu a tohoto týmu,“ poznamenal po duelu Mesut Özil na svém twitterovém účtu.

Unai Emery byl výkonem svého kapitána naprosto nadšený. Zdůraznil však, že bude od svých hráčů včetně Özila požadovat ještě mnohem více.

„Mesut Özil podal fantastický výkon. Budeme tlačit na to, abychom z něj i ze všech ostatních hráčů dostali ještě mnohem více.“

Jak dlouho výborná forma Arsenalu vydrží? Nepoklesnou opět Özilovy výkony do průměru a nepotká jej každoroční krize?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.