Zpět na » Premier League » King by mohl stihnout závěr sezóny

Premier League - King by mohl stihnout závěr sezóny

0

Líbilo se

14.02. - Další psychickou vzpruhu by mohl najít Watford, poslední tým tabulky anglické nejvyšší soutěže. Ăštočník Marlon King, který byl až do těžkého zranění pro Hornets velkou oporou, překvapivě ohlásil, že by se na hřiště mohl vrátit ještě v této sezóně.

Když utrpěl Marlon King v říjnovém zápase proti Arsenalu vážné zranění kolene, lékaři mu vyřkli krutý ortel - v této sezóně si už nezahraješ, zaznělo z jejich úst. Následná rehabilitace však probíhala nadmíru dobře a existuje šance, že Watfordu ještě pomůže v boji o záchranu v Premier League.

"Za šest týdnů jdu za chirurgem a když bude vše v pořádku, dá mi povolení trénovat, takže bych mohl být připraven na konci března. Existuje tedy šance, že naskočím ještě v této sezóně. Ale nechci nic uspěchat," vysvětlil King.

Jamajský útočník se také svěřil, jak moc jej těžké zranění zasáhlo, ale zároveň dodal, že vždy zůstával pozitivní.

"Byl to šok. Když jsem se probudil po operaci, myslel jsem, že mi lékaři řeknou, že budu mimo tak šest týdnů, ne šest měsíců. Bylo to zatím asi největší zklamání, které mě ve fotbale potkalo, ale musíte zůstat pozitivní a překonat to. Říkal jsem si, že to není jako mít rakovinu nebo AIDS. Stávají se horší věci, snažil jsem se myslet pozitivně."

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články