Zpět na » Premier League » Jamie Carragher vzkazuje Newcastlu: Nevyhazujte Rafaela Beníteze

Premier League - Jamie Carragher vzkazuje Newcastlu: Nevyhazujte Rafaela Beníteze

Jamie Carragher vzkazuje Newcastlu: Nevyhazujte Rafaela Beníteze © zimbio.com, fotbalportal.cz - Je čas na konec Rafy Beníteze?

1

Líbilo se

23.10. - Jsou na dně, na samotném dně. Newcastle i po devátém kole stále čeká na svou premiérovou výhru v této sezóně Premier League. Začátek tohoto ročníku jim skutečně nevychází. Naposledy v sobotu prohráli doma s Brightonem, který venku zvítězil takřka po roce. Kouč Rafael Benítez rozhodně nemá klidné spaní. Jamie Carragher ovšem vyzývá vedení Magpies, aby španělského kouče podrželo.

Mají pouhé dva body za dvě remízy. V této sezóně ještě nepoznali radost z výhry v soutěžním zápase. V lize uhráli jen bezgólové remízy s Crystal Palace a s Cardiffem. Za devět kol nastřílel Newcastle pouhých 6 branek. Z Carabao Cupu vypadl ihned. Padl na půdě Nottinghamu.

Magpies bijí na poplach. V sobotu je na domácím hřišti zdolal i Brighton, který v lize vyhrál venku naposledy loni v listopadu. Nutno říci, že Straky měly velmi těžký los na úvod soutěže.

Každopádně Rafael Benítez se nemůže cítit komfortně a jistě se o jeho pozici v klubu spekuluje. Při angažmá v Liverpoolu vedl Jamieho Carraghera. Ten vzkazuje vedení Newcastlu, aby Beníteze rozhodně nevyhazovalo.

„Určitě není čas na změnu. Velkou věcí je, že mají manažera, jehož klid je jednou z nejsilnějších zbraní. Někdy je kritizován za to, že když se velmi daří, tak neoslavuje, není emotivní.“

„Ale na druhou si myslím, že právě v této situaci tím týmu hodně pomůže. Každý manažer v této pozici bude pod tlakem. Pod tlakem budou i ti, kteří postoupili se svými týmy z Championship.“

„Je to manažer, který byl v této pozici i v minulé sezóně. Zná mužstvo, velmi dobře zná Premier League a udrží klid, i když je pod tlakem. Stále věřím, že tady budou minimálně tři horší týmy než Newcastle.“

„Rafa to už řekl. Také si myslím, že půjdou nahoru. Zvládnou to, kvůli manažerovi a kádru, který mají.“

V dalším ligovém kole jede Newcastle na půdu Southamptonu, jenž má stejné skóre (6:14), ale má o čtyři body více. Ukončí Magpies černou šňůru bez vítězství?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Miras - 24.10. Odpovědět

Myslím si to samé. Rafa není zrovna oblíbený, ale o tom, že je to velmi dobrý manažer, není pochyb. Rozhodně věřím, že je vytáhne.

Miras
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články