Zpět na » Premier League » Rozpadá se Liverpoolu útok? Mané má zlomený palec na ruce, Salaha trápí sval

Premier League - Rozpadá se Liverpoolu útok? Mané má zlomený palec na ruce, Salaha trápí sval

Rozpadá se Liverpoolu útok? Mané má zlomený palec na ruce, Salaha trápí sval © dailystar.co.uk, dailymirror.co.uk, fotbalportal.cz - Mané a Salah mají zdravotní problémy

1

Líbilo se

16.10. - Reprezentační přestávka je vždy velkým strašákem pro klubové trenéry. Při té nynější má velké starosti Jürgen Klopp. Liverpool může být až bez tří důležitých hráčů stabilní základní sestavy. Sadio Mané si při tréninku senegalské reprezentace zlomil palec na levé ruce. Mohamed Salah střídal pro poranění svalu a Virgil van Dijk má problémy se žebry.

Během pondělí byl Sadio Mané odvezen do nemocnice. Na tréninku senegalské reprezentace si přivodil zlomeninu palce na levé ruce. Na sociálních sítích se objevila jeho fotka s obvázaným levým palcem a rentgenovým snímkem. Senegal se chystá na utkání proti Súdánu. Jeho zranění by se mohlo zhoršit, proto se neočekává, že proti Súdánu nastoupí.

Měl by scházet i Liverpoolu při víkendovém utkání proti Huddersfieldu.

Sadio Mané není jediným hráčem Reds, který má zdravotní problémy. Mohamed Salah střídal během zápasu proti Svazijsku. Gólem přispěl k výhře 4:1, ale postihlo jej svalové zranění a musel nuceně ze hřiště. Už je ve zdravotním centru Liverpoolu a podstupuje různá vyšetření, která odhalí, o jaké zranění se jedná a jak dlouhá bude rekonvalescence.

Ne zcela v pořádku není ani Virgil van Dijk. Nizozemský obránce má problémy se žebry, které si přivodil při utkání proti Německu. Ovšem podle Ronalda Koemana by měl být Virgil van Dijk brzy v pořádku a mohl by nastoupit už tento víkend.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 17.10. Odpovědět

Rozpadá? Mane s prstem v dlaze hrát muže. U Salaha se vůbec neví zatím. Třeba se nechal stáhnout takticky. V útoku mají adekvátni náhrady. Stoper je horší,ale rozhodne nemají úzký kádr.

Eidur
Redsss - 16.10. Odpovědět

Tak teraz nastal ten spravny cas ked sa mozu ukazat Sturridge a Shaqiri

Redsss

přesně tak.

LampardVIII
F4BRE - 16.10. Odpovědět

A je to tady, nedávno jsme tu diskutovali o tom jak (ne)má Lpool širokej kádr a ze muže přijít problém

F4BRE

Bublina pomalu ale jistě splaskava

vl4dc3v3sm1ru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články