Zpět na » Premier League » Edin Džeko touží po návratu do Premier League. Chtěl by hrát znovu za City?

Premier League - Edin Džeko touží po návratu do Premier League. Chtěl by hrát znovu za City?

Edin Džeko touží po návratu do Premier League. Chtěl by hrát znovu za City? © These Football Times - Edin Džeko

2

Líbilo se

17.10. - VIDEO Edina Džeka čeští fanoušci jistě znají. Mezi lety 2005 až 2007 hrál za FK Teplice a nastoupil také za Ústí nad Labem. Nyní se chce rodák ze Sarajeva pokusí probojovat do Premier League. Není si však úplně jistý, zda mu z Anglie přijde ta správná nabídka.

V lednu letošního roku jednal Džeko s představiteli Chelsea. Dohoda byla velmi blízko, hovořilo se o podpisu smlouvy. Na poslední chvíli ale vedení Blues jednání přerušilo a místo něj klub podepsal Oliviera Girouda.

Džeko si v minulosti v Premier League už zahrál. S týmem Manchesteru City vyhrál dvakrát tuto ligový titul. Pak se přesunul do italské Serie A, kde se sice našel, ale dnes neskrývá touhu si v Anglii znovu zahrát.

„Prožil jsem tam čtyři a půl roku, bylo to krásné období a rád bych se tam vrátil. Užíval jsem si každou minutu zápasu. Vzhledem k tomu, že poslední jednání ztroskotala, nejsem si úplně jistý, zda nějakou nabídku ještě dostanu.

Možná je už příliš pozdě, ale udělám pro návrat maximum,“ řekl Džeko v rozhovoru pro SkySports.

Jan Prošek / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

My potrebujem prodat tu chcanku Moratu a koupit tutovky za poradnej kes.jinak goly neprijdou.hazard to sam nezvladne.a to jsem zvedavej jestli odejde co chtej delat jako

BlueFor16years

Dyt je to starej curak uz Smajlík 3 Co tam chce delat jako mezi tema mladyma

BlueFor16years

Džeko je hodně kvalitní, docela nedoceněný hráč, PL by znovu zvládl

Tomguncz2
Eidur - 17.10. Odpovědět

Už jsem zapomněl, jak si City hrálo na Bournemouth Smajlík 3 Do CFC jej nechci, své kvality má,ale radši bych někoho technictejsiho,mladšího a aby to byla stálice.

Eidur
F4BRE - 17.10. Odpovědět

Spousta lidí Džeka podceňuje, blbý je, že máte typově podobnýho Girouda a lopatu Moratu. Jinak si myslím, že by Džeko nemusel být pro Chelsea špatnej

F4BRE
Eidur - 17.10. Odpovědět

Nedoceněný? Vždyť hrál Českou ligu, co víc chceš? Smajlík 1 Ne, jako vážně se k nám nehodí,ani typologicky, ani kvalitou. Branky by třeba nějaké dal, ale jak jsem psal. My potřebujeme kvalitního útočníka, který bude u nás na delší dobu. Edin by přišel tak na 1 sezónu.

Eidur
Reklama
Anketa

Vrátí se Džeko do Premier League?

Ano (1)

Ano 33,3%

Ne (2)

Ne 66,7%
Celkový počet hlasů: 3
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články