Zpět na » Premier League » Klopp po třech letech u Reds i bez trofeje tvrdí: Je to úspěšný příběh

Premier League - Klopp po třech letech u Reds i bez trofeje tvrdí: Je to úspěšný příběh

Klopp po třech letech u Reds i bez trofeje tvrdí: Je to úspěšný příběh © liverpoolfc.com, fotbalportal.cz - Klopp se těší na souboj s United

2

Líbilo se

15.10. - Jürgen Klopp nedávno mohl oslavit tři roky u kormidla Liverpoolu. S anglickým celkem zatím německý manažer nezískal jedinou trofej, i přesto ale tvrdí, že jde o úspěšnou sezónou. Před svým angažmá v Anglii s nicméně stanovil cíl a na splnění už příliš času nemá.

8. října to byly přesně tři roky, co Jürgen Klopp převzal Liverpool. Od první chvíle prosil německý manažer fanošuky, aby se z pochybovačů stali věřícími.

Pod vedením zkušeného lodivoda sice Liverpool nezískal žádnou trofej, podle vyjádření samotného Kloppa je ale příběh Liverpoolu úspěšný. "Jistě jsme vytvořili lepší atmosféru pro práci. Když jsem přišel, nikomu se tento tým příliš nepozdával. Hráči si mysleli, že nejsou dost dobří, aby byli v Liverpoolu. Protože ten pocit jim dal téměř každý," uvedl Klopp Melisse Reddyové pro JOE.

"Vždycky musíme situaci co nejlépe využít. Takže když jsem přišel, byl jsem nadšený potenciálem tohoto týmu a jeho kvalitou. Bylo jasné, že jsme se museli rozvíjet. Několik klíčových hráč bylo v té době velmi mladých," upřesňoval dále Klopp.

"S hráči jsme v úvodu měli úplně jiné výzvy. Pokud bychom vynechali finálové porážky, což samozřejmě není možné, ale udělejme to, je to úspěšný příběh a nic jiného," doplnil Klopp. Ten si při příchodu na Anfield Road stanovil jasný cíl.

Do čtyř let chtěl vyhrát Premier League. Letos má zatím solidně nakročeno. Společně s Manchesterem City a Chelsea vévodí anglické tabulce.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Fanošuci Liverpoolu jsou zvyklý nic nevyhrávat. Smajlík 3 Smajlík 2

AVSuvorov
Wazz - 16.10. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články