Zpět na » Premier League » Petr Čech bude Arsenalu scházet dva až tři týdny

Premier League - Petr Čech bude Arsenalu scházet dva až tři týdny

Petr Čech bude Arsenalu scházet dva až tři týdny © skysports.com, fotbalportal.cz - Petr Čech

2

Líbilo se

30.09. - Po rutinním odkopu od brány se chytil za stehno a bylo mu vše jasné. Poté se posadil na trávník a známým „mlýnkovým“ gestem dal najevo, že to nepůjde a bude muset střídat. Petr Čech si natáhl zadní stehenní sval a bude svému Arsenalu scházet dva až tři týdny. Tuto informaci potvrdil i Unai Emery, kouč Gunners. Chytne Bernd Leno svou šanci?

Znovu nastoupil v základní sestavě Kanonýrů. Svými dobrými výkony si Petr Čech totiž na začátku sezóny jasně řekl o post jedničky. I přes příchod nového gólmana Bernda Lena z Leverkusenu, dostával český brankář přednost a Unai Emery mu věří.

Arsenal v sobotu hostil velmi nebezpečný Watford. Na konci prvního poločasu Petr Čech odkopával míč od brány. Jenomže ihned po něm se chytl za stehno a nedokázal dál stát. Věděl, že je zle. Směrem k lavičce ukázal, že musí střídat.

Do branky tak musel Bernd Leno a předvedl se ve výtečném světle. Několika důležitými zákroky pomohl týmu k výhře 2:0 a podělil se s Petrem Čechem o čisté konto.

Šestatřicetiletý Petr Čech si natáhl zadní stehenní sval a měl by týmu scházet dva až tři týdny.

„Myslím si, že se jedná o hamstring. Možná nám bude Petr Čech chybět dva až tři týdny. Doufám, že ne více. Uvidíme po nedělním vyšetření,“ uvedl Unai Emery.

Ovšem je možné, že se pak bude Petr Čech těžce vracet do sestavy. Bernd Leno jistě bude chtít využít této situace a uzmout si pozici brankářské jedničky pro sebe.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články