Zpět na » Premier League » Hazardova fantazie. Je to nejlepší hráč v Anglii, říká Jamie Carragher. Srovnává jej s Maradonou a Pelém

Premier League - Hazardova fantazie. Je to nejlepší hráč v Anglii, říká Jamie Carragher. Srovnává jej s Maradonou a Pelém

Hazardova fantazie. Je to nejlepší hráč v Anglii, říká Jamie Carragher. Srovnává jej s Maradonou a Pelém © zimbio.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard

5

27.09. - VIDEO Přišel, vstřelil nádherný gól a rozhodl zápas. Takový byl včerejší příběh Edena Hazarda. Chelsea hrála v rámci třetího kola Carabao Cupu na půdě Liverpoolu. Prohrávala 1:0, když se v 58. minutě krásně prosadil Sturridge. To už byl dvě minuty na hřišti Eden Hazarda. Ten 5 minut před koncem vstřelil gól na 1:2 a poslal Chelsea do dalšího kola. Chvála na něj srší ze všech stran.

Blues teklo do bot. Reds byli lepší. Maurizio Sarri vytáhl v 56. minutě trumf v podobě Edena Hazarda. Ten přicházel na hřiště za bezgólového stavu, ale už o dvě minuty později poslal domácí do vedení Daniel Sturridge.

Chelsea zásluhou Emersona v 79. minutě srovnala skóre. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě. Famózní individuální akci předvedl Eden Hazard. Stal se hrdinou utkání. Hosté zvítězili 1:2 a prošli dál.

Jamie Carragher byl z výkonu belgického reprezentanta unešený. Dokonce v souvislosti s ním mluvil o Diegu Maradonovi a Pelém.

„Všichni největší hráči měli a mají obrovskou sílu.“

„Přemýšlím o Thierrym Henrym, Dennisu Bergkampovi, Gianfrancu Zolovi...ale můžu se dokonce vrátit k Maradonovi a k Pelému. Přemýšlíte o tom, jak tyto skvělé hráče zastavit. Dá se to vůbec?“

„Nemůžete je odstavit od míče. Mají úžasnou sílu v nohách. Když jim dáte míč, je to stejné, jako když na školním hřišti přihrajete tomu nejlepšímu. Nejsou v nejlepší pozici, ale i tak mu dáte míč a víte, že dokáže vstřelit gól.“

„Během komentování toho zápasu mezi Liverpoolem a Chelsea jsem řekl, že je to nejlepší hráč v Premier League. Neřekl jsem to kvůli tomu gólu. Věřím tomu. Myslím si, že měl být také zvolen nejlepším hráčem mistrovství světa.“

„Je absolutní superhvězdou. Jeho poslední utkání v anglickém poháru bylo finále FA Cupu. Tehdy pro Chelsea vyhrál zápas. Teď v Carabao Cupu to dokázal znovu.“

Eden Hazard si skutečně užívá své působení v Chelsea. Přitom se velmi nahlas mluvilo o jeho odchodu do Realu Madrid. Ale jak dlouho jej Blues udrží?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.