Zpět na » Premier League » Zasloužili jsme si prohrát, říká po vypadnutí z Carabao Cupu Ashley Young

Premier League - Zasloužili jsme si prohrát, říká po vypadnutí z Carabao Cupu Ashley Young

Zasloužili jsme si prohrát, říká po vypadnutí z Carabao Cupu Ashley Young © skysports.com, fotbalportal.cz - Ashley Young

2

26.09. - Manchester United velmi záhy po startu nové sezóny přišel o možnost získat jednu z trofejí. Ve včerejším duelu třetího kola Carabao Cupu doma nezvládl s Derby penaltový rozstřel a ze soutěže vypadl. V základní hrací době tým ještě zachránil Marouane Fellaini, ale při penaltách byli šťastnější hosté, které vedl Frank Lampard. Kapitán Ashley Young přiznal zasloužené vyřazení.

Red Devils vedli nad Derby County 1:0 již od třetí minuty, kdy se prosadil Juan Mata. V 59. minutě ovšem vyrovnal neuvěřitelným přímým volným kopem Harry Wilson. O osm minut později byl za hru rukou mimo šestnáctku vyloučen domácí gólman Sergio Romero.

Do branky tak musel Grant. Ten kapituloval v 85. minutě. Přesným střelcem byl střídající Marriott. Už to vypadalo na velkou ostudu. Tu však alespoň na chvíli odsunul Marouane Fellaini. Belgický reprezentant, který taktéž naskočil do hry z lavičky, vyrovnal na 2:2 v páté minutě nastaveného času.

Šlo se tedy na penaltový rozstřel. Předvedlo se 15 úspěšných střelců. Až v osmé sérii selhal Phil Jones. Manchester United tak vypadl z Carabao Cupu.

Kapitánem domácích byl Ashley Young. Ten byl po zápase velmi zklamaný. Připustil ovšem, že si United postoupit nezasloužili.

„V kabině vládne obrovské zklamání. Jsme smutní.“

„Ale nejsem si jistý tím, že bychom dnes během 90 minut udělali dost pro to, abychom vyhráli zápas. Dostali jsme ale na konci šanci. Dokázali jsme utkání dotáhnout do penalt. Ukázali jsme charakter. Ale nestačilo to na to, abychom postoupili dál.“

„Říkali jsme si, že když budeme hrát proti týmům z nižších soutěží, bude to pro nás velmi těžké. Podle mě hráli s větší intenzitou a nasazením než my. Když hrajete tyto zápasy, musíte ukázat velkou intenzitu. Neudělali jsme to a byli jsme za to potrestáni. Proto vyhráli oni, a ne my.“

Manchester United tak stíhá jedna pohroma za druhou. Navíc, je jasné, že vztah mezi José Mourinhem a Paulem Pogbou je skutečně velmi napjatý.

Více informací o Manchester United naleznete zde.