Zpět na » Premier League » Je potřeba se zlepšit, abychom se vyrovnali Liverpoolu, přiznává Maurizio Sarri

Premier League - Je potřeba se zlepšit, abychom se vyrovnali Liverpoolu, přiznává Maurizio Sarri

Je potřeba se zlepšit, abychom se vyrovnali Liverpoolu, přiznává Maurizio Sarri © zimbio.com, fotbalportal.cz - Maurizio Sarri

4

24.09. - Jediným stoprocentním klubem v Premier League už zůstává pouze Liverpool. Chelsea byla posledním týmem, kdo s Reds držel krok. Až do neděle. Blues remizovali na půdě West Hamu 0:0. Maurizio Sarri po utkání připustil, že jeho mužstvo mohlo zejména v prvním poločase hrát daleko lépe. Ovšem také uvedl, že jeho svěřenci narazili na těžkého protivníka.

Do víkendu byly v Premier League dva kluby bez ztráty kytičky. Chelsea a Liverpool. Zatímco Reds po sobotní výhře nad Southamptonem svou sérii ještě natáhl, Blues v neděli nedokázali překonat obranu Hammers a remizovali 0:0.

Maurizio Sarri nebyl spokojen s výsledkem. Už v příštím kole se Chelsea utká právě s Liverpoolem. Na souboj těchto dvou celků dojde také už tuto středu v Anglickém ligovém poháru. Italský kouč připustil, že může trvat minimálně rok, než se jeho mužstvo dostane na úroveň tohoto Kloppova.

„Liverpool je v tomto momentu oproti nám o krok napřed. Začali jsme společně pracovat teprve před nějakými 35 až 40 dny.“

„Takže si myslím, že pro nás je ještě velmi brzo. Musíme dále pracovat. Potřebujeme se zlepšit. Možná, že za rok budeme na stejné úrovni jako Liverpool.“

West Ham měl sice před duelem s Chelsea na kontě pouhé tři body za jedinou výhru a 4 prohry, ale i tak Sarri rozhodně nepovažoval Kladiváře za slabého soupeře.

„Mohli jsme hrát lépe, zejména v závěrečných 20 minutách prvního poločasu. Hráli jsme dobře v posledních 20 minutách. Věděli jsme, že West Ham je dobrým týmem a že to bude proti němu velmi obtížné.“

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.