Zpět na » Premier League » Bude Barton vyšetřován policií?

Premier League - Bude Barton vyšetřován policií?

0

Líbilo se

12.02. - Manchester City odmítají tvrzení Portsmouthu, že Joey Barton má být vyšetřován policií a fotbalovou asociací. Portsmouth viní Bartona za útočné a urážlivé gestikulace v sobotním utkání proti Manchesteru City na Fratton Parku.

Barton se "šklebil" na fanoušky Pompeys poté, co svým hrubým zákrokem zranil Pedra Mendese, kterého museli odnést na nosítkách a poté tento kontroverzní hráč ještě použil ruční urážlivé gestikulace.

"Joey udělal pár urážlivých gestikulací. Naneštěstí pro něj stál hned vedle policista, který celou věc viděl a tuto situaci oznámil Bartonovým nadřízeným," řekl Smith.

Manchester City popřeli, že by dostali nějakou stížnost a pokud se nějaká bude připravovat, hodlají ji důrazně odmítnout.

"Je znepokojující, že neinformovaný úředník z jiného týmu může dělat takové komentáře," oznámil mluvčí City Paul Tyrrell. "Pan Smith by měl být opatrný. Žádnou stížnost, týkající se Joeyho chování jsme neobdrželi. Hráč šel pouze poděkovat fanouškům za podporu a žádná gesta nedělal."

Nicméně Hampshireská policie přiznala, že by mohla být fotbalovou asociací kontaktována, protože byla upozorněna na chování tohoto fotbalisty jejich policejním důstojníkem.

Zákrok Bartona na Mendese však nerozchodil ani Harry Redknapp, který byl kvůli protestům vykázán rozhodčím Deanem z postranní čáry a druhý poločas musel sledovat z hlediště.

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články