Zpět na » Premier League » Manchester United vybojoval těsné vítězství proti Watfordu

Premier League - Manchester United vybojoval těsné vítězství proti Watfordu

Manchester United vybojoval těsné vítězství proti Watfordu © skysports.com - Fotbalisté Manchesteru United

4

16.09. - REVIEW Na vítězství se svěřenci Josého Mourinha pořádně nadřeli. V prvním poločase byli lepším týmem a zaslouženě vedli o dvě branky. Hodně netradičním způsobem se trefil Lukaku a vedení pojistil Chris Smalling. Watford se nevzdal a snížil po prudké střele Graye. Domácí sahali po vyrovnání, ale de Gea se několikrát vyznamenal a žádnou další branku už nedostal.

Watford FC - Manchester United 1:2

Branky: 65. Gray (Doucouré) - 35. R. Lukaku, 38. Smalling (Fellaini)

Watford FC: Foster - Janmaat (72. Femenía), Cathcart (88. Success), Kabasele, Holebas (84. Masina) - Hughes, Doucouré, Capoue, Pereyra - Deeney, Gray.

Manchester United: de Gea - A. Valencia (90+2. Bailly), Smalling, Lindelöf, Young - P. Pogba, Fellaini, N. Matić - Lingard (71. Martial), R. Lukaku, Alexis Sánchez (84. McTominay).

Watford začal aktivně a v 16. minutě střílel Deeney pod břevno, ale de Gea se blýskl fantastickým zákrokem. Ben Foster na druhé straně nechtěl být pozadu a vychytal přesnou střelu Alexise Sánchéze z úhlu. Ve 35. minutě se trefil Romelu Lukaku. Youngův centr tečoval velmi netradičně břichem do branky.

Před poločasem United ještě zvýšili. Chris Smalling si perfektně na prsa zpracoval ve vápně míč a nekompromisně zakončil. Stav 2:0. V nastaveném čase si ještě Pogba vylámal zuby na Benu Fosterovi, když zahodil obrovskou šanci.

Domácí se nevzdali. Doucouré připravil míč z křídla a André Gray prudkou střelou pod břevno snížil. Poté jsme viděli urputný souboj a nikdo nikomu nic nedaroval. V 90. minutě byla vyústěním i červená karta, kterou viděl Nemanja Matić. V nastavení ještě po hlavičce Kabaseleho čaroval de Gea a zajistil tím vítězství hostů. Watford tedy stále zůstává 4. a Manchester minimálně do zítra na 8. pozici.