Zpět na » Premier League » Smolař Luke Shaw – Proti Watfordu nemůže nastoupit kvůli dodržení sedmidenního protokolu

Premier League - Smolař Luke Shaw – Proti Watfordu nemůže nastoupit kvůli dodržení sedmidenního protokolu

Smolař Luke Shaw – Proti Watfordu nemůže nastoupit kvůli dodržení sedmidenního protokolu © sportsmole.co.uk, fotbalportal.cz - Luke Shaw

5

Líbilo se

12.09. - VIDEO Další komplikace. Opět jej potkala zdravotní patálie. Vrátil se do nejlepší formy, nastoupil ve všech zápasech Manchesteru United v základní sestavě, ale tato série skončí. Luke Shaw v dresu anglické reprezentace utrpěl otřes mozku po srážce se Španělem Danim Carvajalem. Kvůli povinnému sedmidennímu protokolu jej nebude moci José Mourinho využít v následujícím utkání proti Hornets.

K osudnému střetu došlo krátce po začátku druhého poločasu duelu mezi Anglií a Španělskem. Angličané prohráli v rámci Ligy národů ve Wembley 1:2. Luke Shaw se srazil s Danim Carvajalem. Narazil do něj hlavou a pak hodně nepříjemně spadl na zem, přičemž se znovu tvrdě udeřil do hlavy.

„Nikdy jsem neviděl incident, jaký byl tento. Když tohle vidíte, okamžitě tušíte, že to může být velmi vážné.“

„Ještě než spadl na zem, utrpěl velkou ránu. Pak se znovu tvrdě udeřil. Náš zdravotní tým odvedl dobrou práci. Strávil tady s námi ještě nějaký čas a poté odcestoval do svého klubu.“

„Všechno je v pořádku. Teď musí dodržet povinný sedmidenní protokol. Ale jakmile tato doba uplyne, měl by být k dispozici,“ uvedl k celé situaci Gareth Southgate, reprezentační trenér Albionu.

Shaw byl očividně hodně otřesen. Hřiště opouštěl na nosítkách a s kyslíkovou maskou. Pak sám uvedl, že velmi rychle nabyl vědomí a brzy kontaktoval rodinu i přátele.

José Mourinho jej tedy nebude moci nasadit do víkendového utkání proti Watfordu, který z prvních čtyř kol nasbíral plný počet 12 bodů.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 12.09. Odpovědět

Luke je prostě smolař. Nic proti Youngovi, ale doufám, že se mu zápas moc nepovede a nenahradí Luka v základu. Klidně bych dal šanci Dalotovi, ale Mourinho nebude moc riskovat, zvláště ne proti výborně hrajícímu Watfordu.

Kuzma

Teď je otázka co psychika .Aby se nevrátil z5 do sraček . Konečně makal na 100% ,chodil do všeho ,ale tohle ho zase může zkurvit.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články