Zpět na » Premier League » Ohlasy: 27. kolo

Premier League - Ohlasy: 27. kolo

0

Líbilo se

11.02. - AKTUALIZOVĂ�NO O ZBĂťVAJĂŤCĂŤ ZĂ�PASY. Liverpool po dlouhé době prohrál a Rafael Benitez si opět musel stěžovat na špatnou koncovku svých svěřenců. Druhý liverpoolský klub Everton počtvrté za sebou neprohrál, s čímž byl samozřejmě David Moyes spokojen.

Newcastle United - Liverpool FC 2:1

Glenn Roeder (Newcastle): "Včera mi volal Celestine Babayaro, že mu na tuberkulózu umřel jeho mladší bratr. Mluvil jsem i s jeho staršími bratry a oni si byli jistí, že by jeho bratr chtěl, aby hrál. Jsem na něj hrdý, toto vyžaduje odvahu."

Rafael Benitez (Liverpool): "Po poločase jsme měli vést už o tři nebo čtyři branky, ale dali jsme jen jeden gól a jeden hloupý dostali. V druhém poločase jsme dostali další branku a opět nedali šance. Pokud hrajete venku musíte šancí dávat více."

Sheffield United – Tottenham Hotspur 2:1

Neil Warnock (Sheffield Utd.): "Jsem hrdý na své hráče, oni ukázali jak milují tento klub. Tottenham hrál místy velmi dobře, ale naštěstí odvedl skvělou práci Nick Montgomery."

Martin Jol (Tottenham): "Pro prohru není žádná omluva. Hráli jsme dobře, ale prostě to nebyl náš den. Obzvláště v prvním poločase jsme měli hodně šancí. Rozhodčí nám ještě neuznali pro faul gól, i když bych řekl, že zákrok Hulseho na Dawsona při jejich gólu byl horší. Naše forma je frustrující, loni se nám dařilo mnohem lépe, ale nejsme bezchybní. Musíme se zlepšit a začít vyhrávat."

Everton FC – Blackburn Rovers 1:0

David Moyes (Everton): "Máme skvělé období, porazili jsme Wigan, remizovali s Liverpoolem, a teď porazili i Blackburn. Je dobré mít výsledky, ale potěšila mě i naše dobrá hra, obzvláště v prvním poločase. Andy Johnson trefil míč před gólem naprosto skvěle. Měl narozeniny a já si byl jistý, že dnes dá gól. Ĺ koda, že nepřidal další, měl ještě další tři nebo čtyři šance. Jsem pokojený i s Manuelem Fernandesem, který byl pro nás velmi důležitý. "

Mark Hughes (Blackburn): "V prvním poločase byli hráči jako mrtví, asi se ještě probírali z návratu z mezinárodních utkání. V druhé půli jsme však byli o mnoho lepší, ale obrana Evertonu byla velmi pevná. Bohužel se nám ji nepovedlo překonat."

West Ham United – Watford FC 0:1

Alan Curbishley (West Ham): "Dostali jsme hodně laciný gól a Anton bude určitě hodně dlouho přemýšlet o tom, co udělal. Opět jsme prohráli, ale ani dnes jsme nehráli špatně, jen nemáme dost štěstí. Teď se musíme rychle zvednout a porazit Charlton."

Adrian Boothroyd (Watford): "Jsem šťastný z naší výhry. Z tohoto zápasu si do příštích musíme vzít ponaučení. Dnes jsme hráli přesně, jak jsem si představoval. Konečně se nám začíná dařit."

Bolton - Fulham 2:1

Sam Allardyce (Bolton): "Ještě je hodně zápasů do konce, ale máme dobře nakročeno k tomu, abychom překonali naše bodové maximum, které čítá 58 bodů. Dokážeme se vyrovnat i se ztrátami klíčových hráčů, což mě pro zbytek sezóny hřeje u srdce. Jussi Jaaskelainen ukázal posledním zákrokem, že je skutečně světovou špičkou."

Chris Coleman (Fulham): "Hráli jsme dobře, ale hloupě jsme inkasovali. Naše reakce už poté byla příliš pomalá, sice jsme se dostali zpět do zápasu, ale nestačilo to. Jsme velmi zklamaní."

Portsmouth - Manchester City 2:1

Harry Redknapp (Portsmouth) o zákroku Bartona na Mendese: "Andy Cole dostane žlutou za to, že šel pomalu k rozhodčímu a Barton to stejné za ten faul. Jestli mi chcete tvrdit, že je to tak správně, pak já jsem Holanďan. Vypadalo to, že má škaredě poraněnou achilovku, ale snad to nebude tak hrozné. Je to pro nás důležité vítězství. Pokud jsou lidé nespokojení, že Portsmouth je sedmý, tak jim nepomohu. Proč bychom měli panikařit? Máme 41 bodů, kdybychom chtěli, můžeme jít už na prázdniny."

Stuart Pearce (Man City) bránil Joeyho Bartona: "Viděl jsem to jen jednou a to jen, když už ležel na hřišti. Ani jsme o tom ještě nemluvili, ale jsem si jistý, že to nebylo úmyslné."

Chelsea - Middlesbrough 3:0

Jose Mourinho (Chelsea): "Potřebujeme teď jen vyhrávat, vyhrávat a vyhrávat. Musíme pořád pokračovat. Musím pochválit United, daří se jim. Je to prostě boj. Nesmíme si dovolit zaváhání. Toto vítězství si užijeme."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Drogbův gól v prvním poločase byl rozhodující. Ĺ koda, že se nám nepodařilo vyrovnat. Je to určitě zklamání, nehráli jsme dnes tak dobře. Ale předchozí zápasy byly skvělé, hráči odevzdávali maximum."

Manchester United - Charlton 2:0

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Hráli jsme dobře a s velkým sebevědomím. Gól Darrena Fletchera nepatřil mezi nejhezčí na světě, ale bereme ho. Za stavu 1:0 stále ještě nebylo nic rozhodnuto."

Alan Pardew (Charlton): "Já myslím, že konečné skóre může United těšit a to se nestává tak často. Naším výkonem jsem velmi potěšen. Potřebovali jsme akorát více kvality v útoku. Proti United nemáte v zápase příliš šancí, proto musíte proměňovat každou."

Reading - Aston Villa 2:0

Steve Coppell (Reading): "Lidé se mě pořád ptají na poháry, ale je teprve únor. Musíme se soustředit na zápasy a regeneraci. My jsme se nikdy o Evropě nebavili. Vše, co jsme se snažili dělat, bylo připravit se na Villu. Příští týden na Manchester United."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Hráli jsme velmi dobře už na Newcastlu, ale nic jsme si neodvezli. Dnes to bylo to stejné. Potřebujeme sice body, ale já mám dobrý pocit z výkonu. Vytváříme si šance, to je hlavní. Časem je určitě začneme proměňovat."

/ Martin Vymyslický, bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články