Zpět na » Premier League » Manchester United nabídl Anthonymu Martialovi novou smlouvu, údajně proti vůli Josého Mourinha

Premier League - Manchester United nabídl Anthonymu Martialovi novou smlouvu, údajně proti vůli Josého Mourinha

Manchester United nabídl Anthonymu Martialovi novou smlouvu, údajně proti vůli Josého Mourinha © newscabal.co.uk - Anthony Martial a José Mourinho

2

Líbilo se

30.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United je uprostřed jednání o nové pětileté smlouvě pro útočníka Anthonyho Martiala, navzdory tomu, že hráč pod manažerem Josém Mourinhem dlouhodobě nepatří do základní sestavy. The Times uvádí, že dlouholetou smlouvu nabídl klub francouzskému útočníkovi proti Mourinhově vůli.

Dvaadvacetiletý útočník přišel na Old Trafford v roce 2015 za 58 milionů liber, které z něj v té době udělaly nejdražšího teenagera fotbalové historie, nicméně po fantastické první sezóně přišel jeho útlum, který trvá dosud.

Po skvělém premiérovém ročníku, který Martial ozdobil 11 góly v Premier League pod vedením Louise van Gaala, vypadl po příchodu Josého Mourinha ze základní sestavy a už několikrát se mluvilo o dosti napjatém vztahu mezi oběma muži.

Podle informací deníku The Times nabídl Martialovi novou pětiletou smlouvu výkonný místopředseda Ed Woordward, přestože Mourinho byl důrazně proti, aby klub nabízel hráči dlouhodobou smlouvu.

Bývalý útočník Monaka odehrál v základní sestavě United pouze 11 utkání Premier League v každé z posledních dvou sezón a za tu dobu nastřádal jen 13 gólů.

Jeho pozici v týmu pak ještě více upozadily příchody nových posil Romelua Lukaka a Alexise Sáncheze a nedostatek herní praxe připravil Martiala také o nominaci do francouzské reprezentace pro vítězné mistrovství světa 2018 v Rusku.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Celé zle . Když jednou trenér řekne ne ,tak ne .

AVSuvorov

"údajně" zase bulvár , jak jinak tady

Bazilisek22
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články