Zpět na » Premier League » Chelsea chce nabídnout Hazardovi luxusní plat a odrazit tak útoky Realu a Barcelony. Na kolik si ho Blues cení?

Premier League - Chelsea chce nabídnout Hazardovi luxusní plat a odrazit tak útoky Realu a Barcelony. Na kolik si ho Blues cení?

Chelsea chce nabídnout Hazardovi luxusní plat a odrazit tak útoky Realu a Barcelony. Na kolik si ho Blues cení? © dailymail.co.uk - Eden Hazard

2

Líbilo se

21.08. - BULVÁRNÍK Aspoň v tuto chvíli Eden Hazard zůstává v Chelsea. Byť je ve Španělsku přestupové okno stále otevřené, sám hráč se vyslovil v tom smyslu, že Stamford Bridge letos v létě neopustí. Nepůjde do Realu ani Barcelony. Co bude za rok se neví. Nicméně vedení Blues se snaží podnikat kroky, aby hráč neměl důvod měnit prostředí. Chce mu prodloužit smlouvu a pořádně zvednout plat.

Mluvilo se o tom celé léto. Hazard chce přestoupit do Realu Madrid, hlásal bulvár. Určité zmínky proběhly i v souvislosti s Barcelonou. Ostatně ani sám hráč svými vystoupeními na veřejnosti tyto spekulace nepopíral. Naopak je spíš ještě přiživoval.

Nicméně vedení Chelsea nebylo ochotno hráče pustit. Nový manažer Sarri prohlásil, že chce všechny hvězdy udržet v týmu. To se nepovedlo u brankáře Courtoise, jenž rok před koncem smlouvy odešel za výprodejovou cenu do Realu Madrid.

Aby na podobnou situaci nedošlo i za rok, plánuje Chelsea prodloužit s belgickým reprezentantem smlouvu. Ta mu totiž končí v roce 2020. A ačkoliv určitá jednání již v minulosti proběhla, Hazard na nabízené podmínky nekývl.

Nyní chce podle sdělení deníku Daily Mail management Blues vytasit eso z rukávu a nabídnout Hazardovi lukrativní podmínky v podobě platu 300.000 liber týdně.

Jestli tím ale obměkčí Hazarda, který evidentně touží odejít z Chelsea, a přiměje ho podepsat zmíněný kontrakt, jisté není.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

co rikate na tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 10 tipu maji super bilanci 9 vyhernich a pouze 1 proherni... kdo by nechtel porad vyhravat :)

remadrista

Celkom vysmech pre hazarda ked ozil a pogba beru podobne Smajlík 2 Aspon 350 nech mu daju Smajlík 2

Blue_Lion

Sanchez takisto Smajlík 2

Blue_Lion

Proc v clanku pisou ze ‘evidentne touzi odejit z Chelsea’ se asi nedozvime.. Novinari byvaji casto zakomplexovany hlupaci, co pisou podobne sracky, ale v pripade tohoto prepisovatele zahranicnich clanku dostava pojem novinarina novy rozmer. Nebudu se ani namahat objasnovat situaci kolem Hazarda, kazdy ji zna vcetne autora, jen si potrebuje rejpnout do nenavideneho klubu a objektivita jde stranou. Mr. Bulvár Smajlík 14

barbossaCFC

Kdyby Hazard nepodepsal a udělal to samí co Thibo, v Edenově případě by odešel třeba cca za 80 mega.... wow to bych chtěl vidět kolika fanouškům Chelsea by tuplák cévka.

Bal-lack

*rupla cévka

Bal-lack
bohyyy - 21.08. Odpovědět

Jestliže Ozil bere 300k, tak Hazard by měl brát aspoň 400k Smajlík 1

bohyyy
Eidur - 21.08. Odpovědět

No Ozil je snad nejprodělečnější hráč PL aktuálně Smajlík 3
Myslím, že 300k je pro něj ideál, dostane to údajně i Kane. A podepsat to podepíše dle mého se souhlasem, že když bude chtít, tak jej příští rok klub pustí za nějakou rozumnou částku.

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články