Zpět na » Premier League » Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný

Premier League - Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný

Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný © zimbio.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

4

20.08. - Manchester United nezvládl druhý mistrovský zápas v této sezóně, když na půdě Brightonu prohrál 3:2. S kapitánskou páskou na levé ruce znovu nastoupil Paul Pogba. Ani jeho proměněná penalta v samotném závěru ovšem prohru neodvrátila. Po zápase francouzský mistr světa přiznal, že jeho přístup k utkání nebyl správný a že domácí Seagulls byli daleko hladovější po úspěchu.

Byl to od hráčů Manchesteru United hodně nevýrazný výkon. Po brankách Murrayho a Duffyho vedl Brighton už po 27 minutách 2:0. Pak sice v 34. minutě snížil Romelu Lukaku, ale o deset minut později vrátil domácím dvougólový náskok Gross proměněným pokutovým kopem. Red Devils v páté minutě nastavení pak jen kosmeticky upravil výsledek na 3:2.

Minule mdlý výkon stačil na výhru 2:1 nad Leicesterem. Tentokrát už ne. Kapitánem byl opět Paul Pogba, ale ani on mužstvo nestrhl.

„Prohráli jsme a rozhodně jsme si nezasloužili vyhrát. Přístup jaký jsme k tomuto zápasu měli, nebyl takový, jaký bychom měli mít, abychom Brighton porazili. Byli hladovější.“

„Chtěl bych se zaměřit v prvé řadě na sebe. Můj přístup nebyl dostatečně dobrý a správný. Snažili jsme se a tlačili jsme. Ale tohle pro nás bude velkou lekcí.“

„Myslím, že jsme udělali chybu tam, kde bychom ji dělat neměli. Prohrávali jsme 1:0, pak 2:0. Potom to bylo 2:1 a měli jsme naději na to, že vstřelíme další góly, ale místo toho jsme inkasovali. Je to pro nás rána. V prvním poločase nás to srazilo dolů. Bylo to velké zklamání. Pak jsme je chtěli zatlačit.“

Manchester United se tak dostává hned na startu nové sezóny pod tlak. Mužstvo nehraje dobře. Stále se řeší problémy mezi Mourinhem a Pogbou, a teď navíc přišla nečekaná prohra.

Více informací o Manchester United naleznete zde.