Zpět na » Premier League » Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný

Premier League - Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný

Paul Pogba po prohře s Brightonem přiznává: Můj přístup nebyl správný © zimbio.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

4

Líbilo se

20.08. - Manchester United nezvládl druhý mistrovský zápas v této sezóně, když na půdě Brightonu prohrál 3:2. S kapitánskou páskou na levé ruce znovu nastoupil Paul Pogba. Ani jeho proměněná penalta v samotném závěru ovšem prohru neodvrátila. Po zápase francouzský mistr světa přiznal, že jeho přístup k utkání nebyl správný a že domácí Seagulls byli daleko hladovější po úspěchu.

Byl to od hráčů Manchesteru United hodně nevýrazný výkon. Po brankách Murrayho a Duffyho vedl Brighton už po 27 minutách 2:0. Pak sice v 34. minutě snížil Romelu Lukaku, ale o deset minut později vrátil domácím dvougólový náskok Gross proměněným pokutovým kopem. Red Devils v páté minutě nastavení pak jen kosmeticky upravil výsledek na 3:2.

Minule mdlý výkon stačil na výhru 2:1 nad Leicesterem. Tentokrát už ne. Kapitánem byl opět Paul Pogba, ale ani on mužstvo nestrhl.

„Prohráli jsme a rozhodně jsme si nezasloužili vyhrát. Přístup jaký jsme k tomuto zápasu měli, nebyl takový, jaký bychom měli mít, abychom Brighton porazili. Byli hladovější.“

„Chtěl bych se zaměřit v prvé řadě na sebe. Můj přístup nebyl dostatečně dobrý a správný. Snažili jsme se a tlačili jsme. Ale tohle pro nás bude velkou lekcí.“

„Myslím, že jsme udělali chybu tam, kde bychom ji dělat neměli. Prohrávali jsme 1:0, pak 2:0. Potom to bylo 2:1 a měli jsme naději na to, že vstřelíme další góly, ale místo toho jsme inkasovali. Je to pro nás rána. V prvním poločase nás to srazilo dolů. Bylo to velké zklamání. Pak jsme je chtěli zatlačit.“

Manchester United se tak dostává hned na startu nové sezóny pod tlak. Mužstvo nehraje dobře. Stále se řeší problémy mezi Mourinhem a Pogbou, a teď navíc přišla nečekaná prohra.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 20.08. Odpovědět

Samé plky, ale skutek utek. United rozhodně nezasáhnou do boje o titul. Chybí lídr, který by ty primadony usměrnil. Zatím působí jako banda žoldáků, kteří myslí jen na peníze. Chybí sportovní duch, chybí chuť/ hlad po vítězství, chybí týmová souhra ... je toho hodně špatně v United. Bohužel ...

Kuzma
F4BRE - 20.08. Odpovědět

Nechci se ho zastávat, neměl jsem ho nikdy moc nasledovanýho, ale byl jeho přístup tak spatnej i v Juve ?

F4BRE

Myslíš, že by si to v Juve vede Pirla, Buffona, matadorů obrany nebo i toho Vídala co měl vedle sebe dovolil?
Pogba roste vedle autorit, když má kolem sebe hráče se slabším charakterem tak jde dolů. A pokud jsou největší dvě netknutelný hvězdy United on a Lukaku, kapitána dělá Valencia, který rozhodně není leader tak je jasný, že si pan účes dovolí to co by si v Juve nikdy nedovolil.

Bal-lack

Hlavně ,že to ví .Jeho přístup není správný už dva roky ,ale to je pořád dokola . Takové kecy dokážou akorát nasrat . K němu už sem napsal vše minulý týden v jednom článku . Seru na to .

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články