Zpět na » Premier League » Eden Hazard o vzdálenější budoucnosti mluvit nechtěl, ale potvrdil: Tento rok zůstanu v Chelsea

Premier League - Eden Hazard o vzdálenější budoucnosti mluvit nechtěl, ale potvrdil: Tento rok zůstanu v Chelsea

Eden Hazard o vzdálenější budoucnosti mluvit nechtěl, ale potvrdil: Tento rok zůstanu v Chelsea © zimbio.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard

2

Líbilo se

19.08. - Do konce letního přestupového období ve Španělsku zbývají necelé dva týdny. Hovořilo se o tom, že by Eden Hazard přeci jen ještě mohl zamířit z Chelsea do Realu Madrid. Teď to ale sám belgický reprezentant vyloučil. Potvrdil, že tento rok bude určitě hráčem Blues. O další budoucnosti příliš mluvit nechtěl. Nic tedy pak nezaručuje.

Po mistrovství světa Eden Hazard lehce naznačil, že by mohl zamířit z Chelsea do Realu Madrid. Touto trasou nakonec putoval jeho spoluhráč z klubu i z reprezentace - Thibaut Courtois. Eden Hazard zůstal na Stamford Bridge a bude tomu tak minimálně do konce tohoto roku. To sám hráč potvrdil.

Přestupové okno ve Španělsku je otevřeno až do 31. srpna. Přestup ale Eden Hazard vyloučil.

„Moc dobře vím, co jsem řekl po mistrovství světa. Jsem tady šťastný. Nechci o tom už mluvit.“

„Mnoho věcí, které byly řečeny, byly naprosté nesmysly.“

„Prozatím jsem šťastný tady. Stále mám kontrakt na následující dva roky. Uvidíme, co se stane. Tento rok určitě neodejdu.“

„Přestupové okno v Anglii už je zavřené. Můžeme prodávat, ale už nemůžeme kupovat hráče. Bylo by to trochu divné pro Chelsea, kdyby mě nechala odejít a nemohla by nikoho koupit.“

„Proti Arsenalu jste mohli vidět, jak moc mě fanoušci milují. Cítím se tady dobře. Uvidíme, co se stane za rok, za dva.“

Eden Hazard zatím v obou úvodních ligových duelech naskočil do hry z lavičky náhradníků. Maurizio Sarri prohlásil, že potřebuje ještě týden dva a bude schopen odehrát kompletních 90 minut.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 19.08. Odpovědět

Hazard z chelsea nikdy neodejde Smajlík 1

F4BRE

Snad to tak bude Smajlík 1

medvidekblue

To já bych ho chtěl vidět v Reálu... on se nějak záhadně, nevím na základě čeho změnil a začíná to tahat víc na sebe a má víc u pyče, což v jeho případě je ohromný plus.

Bal-lack
Eidur - 20.08. Odpovědět

Pokud mu to už řekli čtyři různí trenéři a většina lidí, co rozumí fotbalu, muselo mu to dřív nebo později dojít Smajlík 1
Já bych si přál, aby zůstal, mohl by být další z legend klubu, ne jen řadový Baleťák

Eidur

Jediný důvod proč si ho přeju vidět Madridu je, že bych ho konečně chtěl viděl hrát v týmu, kde hrají fotbal všichni. On je famózní hráč a je škoda utopit nejlepší roky kariéry v klubu, který by stagnoval.
Pokud se Chelsea pod Sarrim rozehraje a podaří se jí třeba nějaký dobrý nákup, Hazard bude spokojený a budou hrát dominantní fotbal, tak ať klidně zůstane.
Ale z Moraty na hrotu bych byl taky už zoufalý kdybych byl na Hazardově místě.

Bal-lack

Z Moravy jsme zoufalí všichni neboj Smajlík 3

BlueFor16years
Eidur - 21.08. Odpovědět

Ballack: Myslíš si, že by si přestupem do Realu pomohl z jeho osobního hlediska? Real má kvalitnější kádr, o tom žádná a je to prostě Real. Ale vidím na tom přestupu i spousty negativ a hráči kolem něj zas tak špatní nebudou, když vyhráli PL 2x za poslední čtyři roky.

Eidur

Hazardova hra se mi ohromně líbí. Na MS bylo vidět, jak byl šťastný když si to měl s kým ťuknout. V Chelsea jsem na něm skoro v každým zápasem viděl frustraci, když mu nikdy nejde do nabídky nebo do pohybu, potažmo když si to nemá s kým ťuknout.
On je rozdíl tam mít pak Kroose, Modriće, Isca i toho Benzína kterej je do kombinace ucházející.
A nebo Moratu, Bakayoka, Kantého a Pedra

Ale jak říkám letos pod Sarim by to mohlo vypadat úplně jinak. Kovačić a Jorqinho mohou rozdíl udělat.

Ale i tak..

Bal-lack
Eidur - 21.08. Odpovědět

Real má pravděpodobně nejlepší zálohu na světě, to je pak jednodušší pro každého. Jsem ale rád, že jsi zmínil tu Belgii, tam je podle mě Hazard ještě o třídu lepší, než v klubu. Není to ale podle mě tím, že by ta záloha byla v Belgii lepší, než v Chelsea, spíše o volnosti jeho pohybu a nesvázanosti taktiky. Pod Contem hrál hrot s nakopávanými míči, to byla pak jeho frustrace pochopitelná.

Eidur

Jo to bylo takový malý zvěrstvo od každýho trenéra, který kdy Hazarda postavil jako falešnýho hroťáka a hráli se nakopávaný balóny.

Za Belgii tam měl u sebe Carassca, KdB, Mertense a hlavně pod Martinézem se vždy hrál trochu hurá fotbal už i ve Wiganu hrál na 3 obránce - dřív než to bylo "opět cool" , což hráčům jako je Hazard vyhovuje.

Pokud Real bude zažívat herní úpadek a Chelsea půjde herně na horu a Hazard bude moct předvádět svůj nejlepší um, tak mi bude jedno kde bude hrát.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články