Zpět na » Premier League » Manchester United hledá svého prvního fotbalového ředitele ve 140leté historii

Premier League - Manchester United hledá svého prvního fotbalového ředitele ve 140leté historii

Manchester United hledá svého prvního fotbalového ředitele ve 140leté historii © redarmybrasil.com - Old Trafford

2

Líbilo se

14.08. - Manchester United se rozhodl přijmout prvního fotbalového ředitele za celou 140letou historii klubu a v jeho hledáčku se mimo jiné ocitl i legendární gólman Edwin van der Sar. Nový fotbalový ředitel by měl do budoucna vypomoci zejména s aktivitami klubu na přestupovém trhu, které v poslední době kritizoval manažer José Mourinho.

Podle informací deníku The Guardian bude příchod fotbalového ředitele součástí restrukturalizace klubu, která by měla přispět k lepšímu směřování United nejen po přestupové, ale i fotbalové stránce.

Vedení Manchesteru United si příchodem fotbalového ředitele slibuje zejména zachování určitého fotbalového stylu a přestupové politiky bez ohledu na to, kdo klub povede jako manažer. Současně by pak měl vyřešit nesoulad ohledně přestupové aktivity mezi manažerem a výkonným ředitelem.

Zpráva přichází poté, co José Mourinho vyjádřil svoji nespokojenost s aktivitou klubu na letošním přestupovém trhu. Manchester United přes léto přivedl jen tři nové posily v podobě Freda, Dioga Dalota a Leea Granta, přestože Mourinho důrazně tlačil také na podpis nového stopera.

O tom, kdo post fotbalového ředitele na Old Trafford zaujme, zatím není ani zdaleka rozhodnuto, už se však objevily informace o zájmu United o bývalého nizozemského gólmana a v současnosti výkonného ředitele Ajaxu Edwina van der Sara.

Vedle něj mají United v hledáčku také další kandidáty, mezi kterými jsou například Španěl Monchi z AS Řím a Fabio Paratici z Juventusu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

United je jedna grcka kde je vedeni plne amatérů

vladcevesmiru1
Cornero - 14.08. Odpovědět

jsem mel za to ze v anglii si manazer vybiral jake chce hrace na zaklade doporuceni skautu a vykonny reditel ho koupil pokud na to byl rozpocet. To jako pojedem po vzoru spanelska kde sportovni reditel nekoho nakoupi a trener je bude jen trenovat? Jakej to ma smysl? Jako ze sportovni reditel vi lip nez trener kdo bude v sestave nejlepsi?

Cornero

"Zachování určitého fotbalového stylu" ? Takže tento "fotbalový styl" co teď hrají chtějí zachovat? Kurwa zlatý starý Glazer . Ty dvě piče co to podědili jsou uplně bokem.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články