Zpět na » Premier League » Barcelona tento týden rozhodne o osudu Yerryho Miny. Na jeho přestupu chce vydělat čtyřnásobek nákupní ceny

Premier League - Barcelona tento týden rozhodne o osudu Yerryho Miny. Na jeho přestupu chce vydělat čtyřnásobek nákupní ceny

Barcelona tento týden rozhodne o osudu Yerryho Miny. Na jeho přestupu chce vydělat čtyřnásobek nákupní ceny © as.com - Yerry Mina

0

Líbilo se

24.07. - Jednou z prioritních položek na seznamu úkolů, jež čekají u vedení Barcelony na své vyřešení, je i kolumbijský obránce Yerry Mina. Agent Jair Mina chce jednou pro vždy vyjasnit situaci hráče, jeho synovce, který má v úmyslu se v Barce prosadit. Ovšem vzhledem k tomu, že po příchodu Lengleta ze Sevilly je v kádru pět středních obránců, vypadá nejpravděpodobněji, že by Černého Petra měl vytáhnout právě on.

Katalánci plánovali před MS hráče, kterého kupovali v lednu za 11,8 milionů eur a jenž se během jarní části sezóny v podstatě neprosadil do sestavy, poslat na hostování. Nicméně mundial v Rusku změnil všechny okolnosti.

Hráč se díky třem gólovým trefám v dresu Kolumbie velice dobře zhodnotil na fotbalovém trhu a nyní klub zvažuje jeho prodej. Cenu nasadil na 40 milionů eur. Ovšem i s drobnou pojistkou.

Ve Španělsku bylo poslední dobou docela v módě zanést do smlouvy opci na případný zpětný přestup a to chce udělat i Barcelona.

Obává se, aby se Mina v novém působišti nerozehrál ke skvělým výkonům a pak by mohla jen litovat, jak dobrého hráče pustila. Takhle by měla stále páky na to, aby Yerryho Minu případně vrátila zpět na Camp Nou.

O fotbalistu se aktuálně nejvíce zajímá Everton. Ten ale nabízí jen 17 milionů eur plus bonusy, což je málo. Ve hře jsou pak další celky. Například Fenerbahce, Olympique Lyon, ruský Zenit Petrohrad anebo i Boca Juniors.

Mina si aktuálně užívá zasloužené dovolené po MS z níž se vrátí 2. srpna. Už dnes by se měl jeho strýc Jaïr Mina sejít s členy klubového vedení a rozlousknout zapeklitou situaci, v níž se 23letý stoper aktuálně nachází.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
M1Ozil - 24.07. Odpovědět

A ja myslel ze Paulinho odchadzal kvoli tomu aby Mina mohol ostat

M1Ozil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články