Zpět na » Premier League » Daley Blind se vrací z Manchesteru United za 18 milionů liber do Ajaxu

Premier League - Daley Blind se vrací z Manchesteru United za 18 milionů liber do Ajaxu

Daley Blind se vrací z Manchesteru United za 18 milionů liber do Ajaxu © express.co.uk - Daley Blind

3

Líbilo se

17.07. - VIDEO Ajax oficiálně potvrdil návrat nizozemského reprezentanta Daleyho Blinda z Manchesteru United za přestupovou částku, která i s bonusy může dosáhnout až 18,1 milionu liber. Osmadvacetiletý univerzál se tak po čtyřech letech na Old Trafford vrací do klubu, ve kterém odehrál kromě angažmá v Manchesteru United celou svoji dosavadní kariéru.

Daley Blind již delší dobu nepatřil do základní sestavy Manchesteru United a přivítal proto možnost návratu do klubu svého srdce, který se dnes dohodl na jeho přestupu s „Rudými ďábly“.

„Zaprvé bych chtěl říct, jak moc jsem hrdý na to, že jsem se stal součástí rodiny Manchesteru United,“ zveřejnil Blind ve svém prohlášení.

„Hrát za největší klub na světě s takovou historií pro mě znamenalo opravdu hodně. Mám tu za sebou čtyři skvělé roky se čtyřmi trofejemi.“

„Chtěl bych poděkovat všem manažerům, trenérům, zdravotnímu personálu a všem, kdo mi pomohli se tu tak rychle usadit a samozřejmě mým spoluhráčům a v poslední řadě i fanouškům.“

Blind odehrál během svého čtyřletého působení na Old Trafford 90 zápasů v Premier League a byl součástí týmu, který v roce 2017 zvedl nad hlavu trofej pro vítěze Evropské ligy, když ve finále porazil právě Ajax.

Nizozemský univerzál nicméně byl pod vedením manažera Josého Mourinha jen okrajovým hráčem týmu a během celé poslední sezóny nastoupil k pouhým sedmi utkáním Premier League.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články