Zpět na » Premier League » Rozhodnuto. Jack Wilshere bude oblékat dres West Hamu, klubu svého dětství

Premier League - Rozhodnuto. Jack Wilshere bude oblékat dres West Hamu, klubu svého dětství

Rozhodnuto. Jack Wilshere bude oblékat dres West Hamu, klubu svého dětství © metro.co.uk, fotbalportal.cz - Jack Wilshere už patří West Hamu

2

Líbilo se

09.07. - Zůstává nadále v Londýně. Jenomže fanoušci jej už neuvidí v barvách Arsenalu. Jack Wilshere dopředu avizoval, že z Emirates Stadium odejde, aby mohl nastupovat pravidelně. Vybral si nabídku konkurenčního West Hamu. Po sedmnácti letech opouští Gunners a jako volný hráč se připojí k Hammers. S Kladiváři, kterým jako kluk fandil, podepsal smlouvu na 3 roky.

Bylo jasné, že Jack Wilshere už za Arsenal hrát nebude. Jednalo se o jeho nové smlouvě, protože ta stávající mu již vypršela na začátku července. Jenomže po osobním rozhovoru s novým trenérem Unaiem Emerym se Jack Wilshere nadále nespojovat své jméno s Gunners.

Chtěl záruku, že bude nastupovat pravidelně v základní sestavě. Takového slibu se od španělského kouče ale nedočkal. Nelze se co divit.

ddsvJack Wilshere fandil West Hamu už jako malý kluk (zdroj: kumb.com)

Jack Wilshere, který má zatím odehráno i 34 zápasů za národní tým Anglie, ale na mistrovství světa nominován nebyl, bude hrát za West Ham. Tomuto klubu fandil už jako malý kluk.

„Cítím se velmi dobře. Je to opravdu zvláštní. Lidé mě uvidí na fotce v dresu West Hamu. Mám spoustu vzpomínek z dětství. Podporoval jsem West Ham. Fandil jsem mu. Chodil jsem na Upton Park.“

„Mám z toho dobrý pocit. Stejně tak má rodina. I mí přátelé jsou fanoušci West Hamu, takže každý je nadšený.“

„Myslím, že v tom hrála roli spousta věcí, které mi pomohly rozhodnout se. Jednou z nich je manažer. Ví, že chci hrát a také ví, kde chci hrát. Příznivci West Hamu moc dobře vědí, jakým jsem fanouškem Hammers. Skvělé to bude zejména na novém stadionu. Chci tady hrát. Díky mému poutu z dětství to bude o to lepší.“

Už během minulé středy přineslo SkySports informaci o tom, že Wilshere začal s West Hamem vyjednávat. Ve hře byla i nabídka z Turecka od Fenerbahce. Jack Wilshere ale nakonec neodolal spojit síly s novým trenérem Manuelem Pellegrinim.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

dobrej hráč, nwm proč to v tom arsenalu nešlo. Škoda že WH většinou udrží jen jednoho kvalitního(lepšího) hráče

Benedict
Focus - 10.07. Odpovědět

Hodně dobrej hráč,snad se mu bude dařit...

Focus

Dobra posila, nekdo takovej WH citelne chybel, uz aby zacla liga Smajlík 17 Smajlík 18

barbossaCFC

Adekvátní jeho schopnostem. Teď ještě jak si sedne s týmem. Smajlík 10

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články