Zpět na » Premier League » Arsenal je velmi blízko získání dvou nových posil – Lucase Torreiry a Mattea Guendouziho

Premier League - Arsenal je velmi blízko získání dvou nových posil – Lucase Torreiry a Mattea Guendouziho

Arsenal je velmi blízko získání dvou nových posil – Lucase Torreiry a Mattea Guendouziho © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Lucas Torreira

1

Líbilo se

09.07. - Hned dvě nové tváře by se měly brzy objevit v dresu Arsenalu. Do londýnského klubu mají namířeno Lucas Torreira ze Sampdorie Janov a také Matteo Guendouzi z francouzského FC Lorient. Za oba by měli Gunners dohromady zaplatit 34 miliónů liber. Lucas Torreira má za sebou úspěšné působení v dresu Uruguaye na mistrovství světa. Guendouzi je velkým příslibem do budoucnosti.

Dá se říci, že kluby jsou už v podstatě dohodnuty. Čeká se jen na vyřízení všech osobních věcí a lékařských prohlídek.

Za Lucase Torreiru by měl Arsenal Sampdorii Janov zaplatit 26 miliónů liber. Na to by měly být obě strany již domluveny. Problémy by neměly nastat ani u druhého hráče. Za Mattea Guendouziho zaplatí Kanonýři 8 miliónů eur. Tato suma poputuje na účet FC Lorient.

Torreira odložil své rozhodnutí ohledně budoucnosti až na konec mistrovství světa. S Uruguayí vypadl ve čtvrtfinále, kdy byla nad síly jihoamerického celku Francie. Teď tedy už může řešit své následující kroky. Ty by měly vést do Arsenalu.

Arsenal by měl také vyhrát boj o Mattea Guendouziho. O tohoto devatenáctiletého mladíka stál také Tottenham a Manchester City. Za Lorient v minulé sezóně odehrál 20 zápasů. Francouzskému klubu těsně unikl postup do nejvyšší francouzské soutěže.

Mezitím se Arsenal snaží vyjednávat i se Stevenem N´Zonzim. Ten se s Francií připravuje na zítřejší semifinále světového šampionátu proti Belgii. S N´Zonzim Unai Emery spolupracoval, když působil na lavičce Sevilly.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články