Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp je s dosavadní aktivitou Liverpoolu na letním přestupovém trhu spokojený

Premier League - Jürgen Klopp je s dosavadní aktivitou Liverpoolu na letním přestupovém trhu spokojený

Jürgen Klopp je s dosavadní aktivitou Liverpoolu na letním přestupovém trhu spokojený © zimbio.com, fotbalportal.cz - Klopp je spokojen

3

Líbilo se

07.07. - Letos dokráčeli až do finále Ligy mistrů. V něm podlehli Realu Madrid. V Premier League vybojovali čtvrté místo a i v příští sezóně si zahrají Champions League. Hlavní cíle byly splněny, ale trofej stále chybí. Jürgen Klopp proto přes léto Liverpool ještě více posiluje. Zatím získal tři hráče. O příchodu Nabyho Keity bylo jasno už od loňska. Německý kouč je s přestupy spokojen.

Už během léta 2017 bylo rozhodnuto o tom, že do Liverpoolu přijde z Lipska záložník Naby Keita. Jeho smlouva začala platit od letošního léta. Reds za něj zaplatili 52,75 miliónů liber. Stal se tak jednou z nejdražších posil v historii klubu.

Dále také letos na Anfield přišel Fabinho z Monaka. Jeho cena byla 43,7 miliónu liber. Liverpool také získal Isaaca Christie-Daviese. Dvacetiletému hráči skončila smlouva v Chelsea. Může hrát na pozici středního a levého záložníka.

Jürgen Klopp je s dosavadními přestupy naprosto spokojený. Ovšem nevylučuje, že Liverpool do konce letního přestupového období ještě někoho přivede.

„Jsem spokojený. Naše práce ale samozřejmě pokračuje dále. Proč bychom měli končit? Do konce přestupového období zbývá ještě hodně času.“

„Všechno jde dobře. Uvidíme, co se ještě stane. Pokud se všichni naši hráči vrátí ze světového šampionátu zdraví, pak budeme mít velmi silný tým. To je vše, co potřebuji vědět.“

Hlavním cílem Liverpoolu v nadcházející sezóně by měl být zisk nějaké trofeje. Na tu fanoušci i celý klub čekají už velmi dlouho.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Focus - 07.07. Odpovědět

Karius vám trofej určitě vychytá Smajlík 2

Focus

https://www.joe.co.uk/sport/watch-loris-karius-drops-an-absolute-clanger-during-warm-up-for-pre-seas on-friendly-188553

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články