Zpět na » Premier League » Petr Čech potvrdil zájem Neapole. Opustí v létě Arsenal?

Premier League - Petr Čech potvrdil zájem Neapole. Opustí v létě Arsenal?

Petr Čech potvrdil zájem Neapole. Opustí v létě Arsenal? © skysports.com - Petr Čech

0

Líbilo se

01.07. - Brankář Arsenalu Petr Čech uvedl, že letos v létě neopustí Arsenal, navzdory nedávnému příchodu nového gólmana Bernda Lena z Bayeru Leverkusen. Nový manažer Kanonýrů Unai Emery udělal obrovské změny v týmu a jedna z nich se pravděpodobně dotkne i Čecha, jehož post brankářské jedničky je nyní výrazně ohrožen.

Jedna z prvních změn v Arsenalu po příchodu nového manažera Unaie Emeryho se dotkla brankářského postu, který přišel posílit německý reprezentační brankář Bernd Leno, kvůli čemuž by mohl Petr Čech přijít o svůj post jedničky v bráně.

To samozřejmě neuniklo jiným klubům a o českého brankáře tak brzy projevila zájem italská Neapol, jenže Čech má na Emirates Stadium ještě roční smlouvu a podle svých slov ji hodlá dodržet.

„Neapol se o mě zajímala, ale moje budoucnost je v Arsenalu a nepřemýšlím nad změnou klubů. Stále mám v Arsenalu roční smlouvu a jediná věc, nad kterou chci přemýšlet, je boj o post brankářské jedničky,“ prohlásil Čech.

Zřejmě se tak naplní spekulace, podle kterých uvolní Lenovi místo v klubu kolumbijský reprezentant David Ospina, který kvůli tomu, že by pod Emeryho vedením byl až brankářem číslo tři, plánuje letní odchod z Emirates.

Šestatřicetiletý Čech působí v Arsenalu od roku 2015, kdy přišel z konkurenční Chelsea a ve 117 utkáních za Kanonýry dokázal udržet 45 čistých kont.

Nicméně zejména během poslední sezóny byl často kritizován za své výkony v bráně, které by mohly naznačovat, že se blíží konec jeho kariéry a Unai Emery věří, že už v příští sezóně z velké části převezme jeho místo mladý Bernd Leno.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Focus - 02.07. Odpovědět

Na PL už nemá..

Focus
F4BRE - 01.07. Odpovědět

No mohl by chytat LM, takhle si myslím, že v Arsenalu bude chytat jen poháry, takže evropskou ligu ...

F4BRE

nechce z Londýna

Vincent12
Reklama
Reklama
Nejnovější články