Zpět na » Premier League » Larsson pochválen Solskjaerem

Premier League - Larsson pochválen Solskjaerem

0

Líbilo se

07.02. - Ole Gunnar Solskjaer věří, že Henrik Larsson toho v Manchesteru United již udělal dost aby potvrdil domněnku, že je to nejlepší skandinávský hráč od dob Michaela Laudrupa.

Solskjaer varoval fanoušky Manchesteru, že mají čekat něco extra, když Sir Alex Ferguson zajistil krátkodobou smlouvu pro švédského veterána z Helsingborgu. 35letý hráč jistě nikoho nezklamal, když skóroval dvakrát v šesti utkáních a navíc si ve hře velmi rozumí s Waynem Rooneym. Prosby, aby United udrželi Larssona déle, než je konečný termín 12. března byly dlouhé a hlasité, nicméně obě strany trvají na tom, že původní termín budou respektovat.

Norský hráč není výkony Larssona na Old Traffordu nijak překvapen. "Neočekával jsem nic jiného. Všichni víme, že Henrik je kvalitní hráč. Předtím jsem řekl, že podle mně je Larsson nejlepším skandinávským hráčem a on to na tréninku a na hřišti potvrdil."

"Právě jeho způsob hry je to, co bychom se od něj všichni mohli učit. Jako hráč se nikdy nepřestanete učit a Henrik na tréninku předvedl několik triků, které nás ohromili a všichni si řekli, že tohle ještě nikdy neviděli," řekl Solskjaer.

Všichni předpokládají, že Larsson nastoupí v sobotním utkání Manchesteru United proti Charltonu Athletic na domácím hřišti Old Trafford. United budou obhajovat šestibodové vedení v žebříčku a navíc proti týmu, který je v sestupovém pásmu tabulky.

/ premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články