Zpět na » Premier League » Kam by mohl do sestavy Manchesteru United zapadnout Fred?

Premier League - Kam by mohl do sestavy Manchesteru United zapadnout Fred?

Kam by mohl do sestavy Manchesteru United zapadnout Fred? © goal.com, fotbalportal.cz - Kam by se Fred hodil do sestavy United?

6

Líbilo se

05.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United už je velmi blízko podepsání první letní posily. Do Divadla snů má namířeno Fred ze Šachtaru Doněck. Brazilský záložník měl během pondělí postoupit lékařské testy. Pokud vše dopadne dobře a dojde k dohodě, Red Devils by za něj měli zaplatit okolo 50 miliónů liber. Jak by s ním mohl José Mourinho naložit v základní sestavě Rudých ďáblů?

Pětadvacetiletý Brazilec Fred se podle všeho brzy stane hráčem Manchesteru United. Po 5 letech opustí ukrajinský Šachtar Doněck a pokusí se prosadit v jednom z největších klubů na světě. Manchester United by to mělo stát 50 miliónů liber.

Kam by se v sestavě Red Devils nejlépe hodil?

fs(zdroj: skysports.com)

Fred je známý svým celoplošným pojetím hry. Je to typický box-to-box záložník. Nedávno svou roli v Šachtaru Doněck popsal jako „dirigentskou“. Má velmi dobré tempo, a to i s míčem u nohy. Je velmi rychlý. Umí zrychlit útoky i přechody z obrany do ofenzivy.

Vedle těchto dovedností ukazuje i svou tělesnou sílu a agresivitu. Během devatenácti zápasů minulé sezóny nasbíral 13 žlutých a 1 červenou kartu. Fred by mohl být silnou osobností United ve středu pole. Byl by schopen přispět jak defenzivě, tak ofenzivě. Často je srovnáván s Fernandinhem z Manchesteru City. Citizens si jej také vyhlédli jako náhradu za Fernandinha. Nakonec se ale zaměřili na Jorginha z Neapole.

S tímto profilem by se ideálně hodil do Mourinhova preferovaného rozestavení 4 - 3 - 3 vedle Nemanji Matiče a Paula Pogby. Tato kombinace by poskytla rovnováhu ve středu pole. Paul Pogba by mohl dostat více volnosti a prostoru pro kreativní řešení různých situací.

Dříve na tomto místě používal José Mourinho Andera Herreru, Marouana Fellainiho nebo Scotta McTominaye. Ale na této klíčové pozici stále hledá to nejlepší možné řešení. Navíc aktivní kariéru ukončil Michael Carrick.

sdvsvd(zdroj: skysports.com)

Alternativně by mohl portugalský kouč nasadit Freda i v případě, že by chtěl hrát na dva defenzivní záložníky. Fred měl v rámci kádru Šachtaru Doněck nejvíce obranných zákroků. V Champions League se dostal na 2,9 zákroku na 90 minut. Hrál na této pozici i v obou zápasech proti Manchesteru City při rozestavení 4 - 2 - 3 - 1.

V obou duelech proti Citizens měl nejvíce přihrávek z celého týmu. Nebojí se převzít zodpovědnost. Díky jeho spolupráci s Matičem může José Mourinho více využít ofenzivní schopnosti ostatních čtyř hráčů.

Podpisem Freda získá Special One nejen talentovaného záložníka, ale i hráče, který mu umožní taktickou flexibilitu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sexydrom.com

Inskinna

Jo ,dejte mu 200,000/t a uvidíte tu flákárnu.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články