Zpět na » Premier League » Marko Arnautovič promluvil o zájmu Manchesteru United. Ve hře je i Everton

Premier League - Marko Arnautovič promluvil o zájmu Manchesteru United. Ve hře je i Everton

Marko Arnautovič promluvil o zájmu Manchesteru United. Ve hře je i Everton © joe.co.uk, fotbalportal.cz - Marko Arnautovič do United?

0

Líbilo se

04.06. - Útočník West Hamu United Marko Arnautovič je v posledních týdnech často spojován s přesunem do Manchesteru United, jehož manažer José Mourinho se byl dokonce osobně podívat na utkání Arnautovičova Rakouska proti Rusku. Co na zájem jednoho z největších klubů na světě říká sám rakouský střelec?

O možném Arnautovičově přestupu na Old Trafford se mluví již několik týdnů a teď těmto spekulacím dodal další náboj sám José Mourinho, který byl vyfotografován na stadionu během utkání Rakouska proti Rusku.

Na dotaz o Mourinhově přítomnosti na reprezentačním utkání, Arnautovič odpověděl: „Byl na dovolené, řekl vám to. Nemluvil jsem s ním. Byl prostě jen na dovolené.“

Ke spekulacím o přesunu do Manchesteru United, Arnautovič dodal: „Je hezké to slyšet. Nic takového jsem aly neslyšel od svého bratra, mého agenta. Můžete se na to ptát, ale nevím, co bych vám odpověděl.“

MourinhoJosé Mourinho sledoval utkání Rakouska proti Rusku. (zdroj: express.co.uk)

Podle deníku The Sun se však do hry vložil také Everton, kam si Arnautoviče, jenž měl prsty v 17 ze 48 nastřílených gólů Kladivářů během poslední sezóny, vyhlédl nový manažer Marco Silva.

Pro oba zájemce však může být problémem hráčova cena, West Ham si totiž Arnautoviče cení na vysokých 50 milionů liber. Bude José Mourinho, jenž s rakouským útočníkem spolupracoval během působení v Interu Milán, tuto částku ochoten zaplatit?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

kluci z redakce ví jak potěšit Smajlík 9

MUFC_RedArmy

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Armlinna
Reklama
Reklama
Nejnovější články