Zpět na » Premier League » Frank Lampard se stal novým manažerem Derby. Byla to nejvyšší nabídka, cílem je postup, říká

Premier League - Frank Lampard se stal novým manažerem Derby. Byla to nejvyšší nabídka, cílem je postup, říká

Frank Lampard se stal novým manažerem Derby. Byla to nejvyšší nabídka, cílem je postup, říká © twitter.com, fotbalportal.cz - Lampard se stal manažerem Derby

3

Líbilo se

01.06. - Vrhl se velmi brzy na trenérskou dráhu a nyní dostal nabídku, která jej může ihned vystřelit hodně vysoko. Pokud bude úspěšný. Frank Lampard, legenda Chelsea, se ujal vlády ve druholigovém Derby County, kde působí i český útočník Matěj Vydra. Svůj příchod zdůvodnil tím, že to byla nejvyšší nabídka. S týmem chce ihned postoupit do Premier League.

Za reprezentaci Anglie nastoupil ve 106 zápasech. V Chelsea strávil 13 let a stal se jednou z ikon tohoto londýnského klubu. Po krátkém angažmá v Manchesteru City zamířil Frank Lampard do New Yorku City. Tam odehrál svou poslední sezónu jako hráč. To se psal rok 2016.

Nyní se Frank Lampard vrhá na trenérskou kariéru. A začíná na vysoké úrovni. Před pár týdny se mluvilo o velkém zájmu Ipswiche. To ale nedopadlo.

Během čtvrtka se ovšem Frank Lampard dohodl s Derby County. S druholigovým celkem, který se letos opět marně snažil prokousat do Premier League, podepsal smlouvu na tři roky. Pro devětatřicetiletého Angličana je to velká výzva.

Na otázku, zda dostal nějakou vyšší nabídku, odpověděl:

„Ne, žádnou vyšší nabídku jsem nedostal. Toto byla nabídka na té nejvyšší úrovni. Měl jsem pár dalších rozhovorů, ale u žádného to nešlo takto daleko.“

„Je to vynikající nabídka, a proto jsem tady.“

Frank Lampard o své roli diskutoval také se svým otcem Frankem Lampardem starším. I se svým strýcem a bývalým poradcem Derby County Harrym Redknappem.

Řekl, že se bude opírat o širokou škálu kontaktů a rad, které získal zejména pod vedením Josého Mourinha a Carla Ancelottiho. Ovšem trvá na tom, že bude mít svou vlastní identitu.

„Měl jsem to štěstí pracovat s několika velkými manažery. Ale nejsem klonem žádného manažera, kterého jsem měl.“

„Viděl jsem to, co jsem si myslel, že je dobré. A i to, co bylo u nich špatné. Udělám si své vlastní úsudky. Budu otevřený.“

„Jsem tady, abych byl úspěšný a konkurenceschopný. Můj cíl od prvního dne předsezónní přípravy je být úspěšný, což znamená postup do Premier League.“

V Derby County bude muset Frank Lampard čelit omezenému rozpočtu na posily. Vysoké výdaje v minulých letech totiž nedokázaly zajistit postup do Premier League a klub se v tomto ohledu hodlá uskromnit. To ve čtvrtek potvrdil i předseda Mel Morris.

Frank Lampard nastoupil na uvolněné místo po Garym Rowettovi. Ten po konci sezóny odešel do Stoke City, které spadlo z Premier League. Budou tedy o postup bojovat proti sobě. Lampard v klubu povede i českého útočníka Matěje Vydru, jenž se v uplynulé sezóně stal nejlepším střelcem celé Championship.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Imgonna22

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 13 tipu maji super bilanci 11 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Zidane69

...nespamuj tu , ty hovado tupe Smajlík 12

TuffGong

redakce se probudila... Smajlík 2

MUFC_RedArmy

Zrovna Lamps je z těch, kterým bych ten úspěch jako manažerovi přál. Doufám, že se mu bude dařit Smajlík 17 Smajlík 18

SWAT0013
benv - 01.06. Odpovědět

kurzové sázení, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv

Frankie nech sa ti dari nepochybujem ze tych svojich 150 IQ pouzijes dobre a budes uspesny manazer a dotiahnes Derby do PL Smajlík 17 Smajlík 18 Buducu sezonu musim podrobne sledovat Derby aj Glasgow Rangers Smajlík 1

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články