Zpět na » Premier League » Doyle se brzy zapojí do hry

Premier League - Doyle se brzy zapojí do hry

0

Líbilo se

08.02. - Největší letošní hvězda Readingu Kevin Doyle cítí, že ještě nenastal ten pravý čas pro návrat do sestavy Royals, protože se po zranění doposud nedostal do správné fyzické kondice. I přesto by se však mohl brzy objevit zpátky v dresu svého zaměstnavatele.

Irský reprezentant vynechal poslední čtyři zápasy Readingu kvůli tomu, že si v utkání s Evertonem, jenž skončilo remízou 1:1, poranil vazy v koleně.

Během Doyleovy absence nepoznali svěřenci Stevea Coppella nic jiného než vítězství, vyhráli všechny 4 duely a kromě toho, že se v tabulce Premier League posunuli na 6. místo, zajistili si i osmifinále FA Cupu. Irovo místo tak zaujal především Shane Long. Daří se však i jeho partnerovi z ofenzívy Leroyovi Litovi, který stíhá bývalého útočníka Cork City v počtu vstřelených branek v průběhu této sezóny a mohl by Doylea tím pádem vystřídat i na pozici pro nejlepšího střelce Readingu. Kevin Doyle se letos v Premiership trefil už desetkrát, ale obzvlášť Lita ho v poslední době v této statistice mocně dotahuje.

Doyleův návrat se stále blíží, ale i přesto sám obávaný forvard, nepředpokládá, že by potom dostal okamžitě šanci v základní sestavě.

„Chtěl bych se co nejrychleji vrátit. Vynechal jsem jen několik zápasů a na lavičce se mi věčně sedět nechce! Se zraněními jsme si poradili loni a poradíme si s nimi i teď. Kdokoliv v loňském ročníku vypadl ze hry byl jednoduše nahrazen někým jiným a mužstvo pokračovalo pořád dále. Jsem nyní šťastný, protože v minulosti jsem léčení zranění dost zanedbával, ovšem v současnosti je to jiné a musím se sebou zacházet opatrněji. Až budu opět zdravý, můžu jen čekat na to, než dostanu znovu příležitost ke hře,“ sdělil Doyle na oficiálních internetových stránkách klubu.

/ home.skysports.com/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články