Zpět na » Premier League » Chelsea se dohodla s Mauriziem Sarrim. Jeho příchod na Stamford Bridge má však jeden velký háček

Premier League - Chelsea se dohodla s Mauriziem Sarrim. Jeho příchod na Stamford Bridge má však jeden velký háček

Chelsea se dohodla s Mauriziem Sarrim. Jeho příchod na Stamford Bridge má však jeden velký háček © SPORTAL.co.nz - Maurizio Sarri

2

Líbilo se

27.05. - BULVÁRNÍK Italský kouč Maurizio Sarri se prostřednictvím svých zástupců dohodl na angažmá v Chelsea, pokud post manažera na Stamford Bridge opustí Antonio Conte. The Blues nicméně nemají v úmyslu uhradit výkupní klauzuli v Sarriho smlouvě v Neapoli a ten už údajně zvažuje nabídku z ruského Zenitu Petrohrad.

Chelsea má o progresivního italského kouče velký zájem, jenže velký zádrhel představuje Sarriho výkupní klauzule ve výši 7 milionů liber, která má vypršet 31. května.

Podle televizní stanice Sky Italy se tak Chelsea rozhodla částečně kvůli tomu, že Blues budou muset vyplatit 17,5 milionu liber jako odškodné současnému manažerovi Antoniovi Conte, pokud se s ním rozhodnou rozvávat smlouvu.

Přestože Neapol se již dohodla na příchodu nového trenéra Carla Ancelottiho, Sarri zůstává v italském klubu pod smlouvou a každý zájemce o jeho služby bude muset nadále vyjednávat přímo s majitelem klubu Aureliem De Laurentiisem.

Sám Sarri přitom již má na stole nabídku ze Zenitu Petrohrad, který by na rozdíl od Chelsea mohl být otevřen dohodě s Neapolí. Vedle Sarriho má nicméně Chelsea v hledáčku také manažera Fulhamu Slavišu Jokanoviče, který se s klubem v sobotu probojoval zpět do Premier League.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 28.05. Odpovědět

Co se to v té Chelsea děje ? Docházejí peníze, že chtějí nepříliš zkušené a levné manažery ?

Kuzma

Románek má pozastavená víza ...do anglie se nejspíš dlouho ne-li vůbec nemrkne..řekl bych že to pujde s chelsea dost z kopce a bude klub brzy na prodej..pochybuju totiž ,že britům přizná všechny příjmy od 90tých let kde šel v rusku solidně přes mrtvoly Smajlík 7

MUFC_RedArmy
Eidur - 28.05. Odpovědět

Pokud jsem si to přeložil správně, nemusí dokazovat všechny příjmy, ale jen v nějaké výši, což pro mafouše jeho kalibru určitě problém nebude Smajlík 1 Peníze asi jsou, ale mění se politika klubu a bude se stavět stadión, který má stát až 2 miliardy liber a to už nejsou zrovna drobné.

Eidur

ani tak nejde o Romana jakožto o to co předvádí britský úřady..inkvizice jak vyšitá..uplně z toho jde cejtit jak by mu to chtěli nelépe zdanit ..jako neříkám že s oligarchiií jeho rázu souhlasím ale britům je do toho podle mě celkem hovno

MUFC_RedArmy

to má řešit Putin

MUFC_RedArmy
Eidur - 28.05. Odpovědět

No jasně, my vyhodíme jednoho z nejlepších trenérů, abychom přivedli Itala, který nikdy nic nedokázal a největší tým, který trénoval jsou Fialky. A nebo přivedeme totálního amatéra, který trénoval druhou ligu? WTF?!

Eidur

Fialky?

NoIscoNoDisco
Eidur - 28.05. Odpovědět

Fialky asi těžko že? Smajlík 3 Se mi to spletlo, myslel jsem samozřejmě Neapol

Eidur
Cornero - 28.05. Odpovědět

ono uz tech treneru na vyber taky moc nemate. Uz jste vyzkouseli skoro vsechny :D

Cornero
Eidur - 28.05. Odpovědět

Smajlík 3 však jsme už začali druhé kolečko, sis nevšiml? Mourek, Anceloti, teď to vidím na Vilas-Boase Smajlík 2

Eidur
Himeila - 27.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Himeila
benv - 27.05. Odpovědět

kurzové sázky, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články