Zpět na » Premier League » Gianfranco Zola: Situace okolo Antonia Conteho je pro Chelsea „nezdravá“

Premier League - Gianfranco Zola: Situace okolo Antonia Conteho je pro Chelsea „nezdravá“

Gianfranco Zola: Situace okolo Antonia Conteho je pro Chelsea „nezdravá“ © express.co.uk, fotbalportal.cz - Zola: Situace okolo Conteho je smutná

1

Líbilo se

24.05. - Sezóna už byla ukončena. Žádný další soutěžní zápas na Chelsea nyní nečeká. Ovšem stále není vyřešena otázka, kdo povede tento londýnský klub v příští sezóně. Mocně se totiž spekuluje o odchodu Antonia Conteho. Italský manažer v klubu zatím stále zůstává. Ovšem tato nejistota není pro Blues prospěšná. Myslí si to i Gianfranco Zola.

V Chelsea působil jako hráč v letech 1996 až 2003. Odehrál za Blues přes 200 zápasů a vstřelil 59 gólů. Gianfranco Zola k dění na Stamford Bridge rozhodně má co říct.

Naposledy působil jako manažer Birminghamu. Nyní je bez angažmá. Vyjádřil se k stávající situaci v Chelsea ohledně jeho krajana Antonia Conteho.

Stále totiž není jisté, zda Antonio Conte povede Chelsea i v příští sezóně, nebo dojde ke změně na postu hlavního manažera. Tuto sezónu zakončili Blues ziskem FA Cupu. Ovšem v Premier League zaznamenali nepříjemný propad. Zatímco loni slavili titul, letos skončili až pátí a nezahrají si Ligu mistrů.

Contemu ještě zbývá jeden rok ze stávajícího tříletého kontraktu. Gianfranco Zola uvedl, že by se měla situace vyřešit co nejdříve. Klubu to rozhodně neprospívá.

„Je to velmi těžké říct, zda Antonio povede Chelsea i v příští sezóně. Bylo tady hodně problémů a bylo toho hodně řečeno. Pro mě je to smutné, protože Antonio je manažer, který pracuje velmi dobře.“

„Pro klub to není zdravé. Neprospívá mu to. Premier League je vysoce konkurenční soutěž. Všechno, co se děje uvnitř klubu, by v něm také mělo zůstat. Je to škoda, protože, opakuji, Antonio je výborný manažer.“

V nejbližších dnech by mělo vedení Chelsea vynést jasné stanovisko, zda s Antoniem Contem nadále počítá, nebo bude místo něj hledat jinou variantu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
shermen - 24.05. Odpovědět

Všichni víme, že vedení Chelsea je tvořeno tlupou primátů Smajlík 3

shermen

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Natasitta
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články