Zpět na » Premier League » Mikel Arteta na cestě do Arsenalu? Vedení klubu dnes jednalo se španělským trenérem

Premier League - Mikel Arteta na cestě do Arsenalu? Vedení klubu dnes jednalo se španělským trenérem

Mikel Arteta na cestě do Arsenalu? Vedení klubu dnes jednalo se španělským trenérem © goal.com - Mikel Arteta

1

Líbilo se

17.05. - Arsenal ve čtvrtek podle informací televizní stanice Sky otevřel jednání s Mikelem Artetou ohledně nabídky stát se novým manažerem klubu. Bývalý záložník Arsenalu a v současné době asistent Pepa Guardioly v Manchesteru City je údajně hlavním kandidátem na to stát se nástupcem Arséna Wengera, který po sezóně v klubu končí.

Vedení Arsenalu si jako nástupce francouzského lodivoda vybralo Mikela Artetu, se kterým ve čtvrtek otevřelo jednání o možném návratu do klubu, kde mu slibuje až 50 milionů liber na letní přestupy.

Podle Sky by se jednání měla zúčastnit celá trojice mužů, kteří jsou odpovědni za výběr nového manažera, tedy generální ředitel Ivan Gazidis, vedoucí fotbalových vztahů Raul Sanllehi a vedoucí náboru Sven Mislintat.

Gazidis chce, aby nástupce Arséna Wengera neměl tolik pravomocí, jako legendární Francouz, ale plnil v nové struktuře managementu spíše roli hlavního trenéra, zatímco výběr nových hráčů a jednání o jejich příchodech budou mít na starosti jiní.

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola už dříve uvedl, že v případě zájmu nebude teprve 36letému španělskému trenérovi bránit v angažmá na lavičce Arsenalu. Arteta by si navíc mohl na Emirates Stadium přivést vlastní realizační tým.

Arsenal je také připraven udělat vše pro to, aby byl nový trenér klubu znám ještě před zahájením mistrovství světa, které je na programu příští měsíc.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 18.05. Odpovědět

Není tam překlep o jednu nulu? Smajlík 2

COKO
Kuzma - 18.05. Odpovědět

Arsenal, co na to říct ? Až 50 mil. ? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

50 milionů? To je vtip?

Bal-lack

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Garnionna
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články