Zpět na » Premier League » Wayne Rooney má namířeno do USA. V zásadě už souhlasil s přestupem do DC United

Premier League - Wayne Rooney má namířeno do USA. V zásadě už souhlasil s přestupem do DC United

Wayne Rooney má namířeno do USA. V zásadě už souhlasil s přestupem do DC United © skysports.com, fotbalportal.cz - Rooney míří do USA

3

Líbilo se

12.05. - Loni se konal návrat ztraceného syna zpět domů. Wayne Rooney se po více než 10 letech vrátil do Evertonu, aby přinášel radost divákům v Goodison Parku. Ovšem toho si mohli příznivci Toffees zřejmě užívat jen 1 rok. Má namířeno do americké MLS. V principu už souhlasil s přestupem do DC United za 12 miliónů liber.

Už před rokem se o tom mluvilo. Wayne Rooney se loučil s Manchesterem United a rozhodoval se o své budoucnosti. V nabídce už tehdy byl přesun do USA. Paul Stretford, Rooneyho agent, vyjednával s několika kluby.

Ale nejlepší střelec anglické reprezentace se rozhodl ještě zůstat v rodné Anglii. Vrátil se tam, kde s velkým fotbalem začínal. Přestoupil zpět do Evertonu. Ale v Goodison Parku s největší pravděpodobností vydrží jen rok.

Podle zdrojů SkySports během posledních 7 týdnů byla vypracována dohoda o tom, že Wayne Rooney přestoupí do DC United. Zbývá už jen vše stvrdit hráčovým podpisem. Smlouva by měla mít trvání až do roku 2020.

Výkonným ředitelem DC United je Jason Levein. Ten vlastní podíl i ve Swansea, která takřka jistě letos opustí Premier League. Wayne Rooney má být hlavní hvězdou DC United. Ti se budou 14. července stěhovat na zbrusu nový stadion. Anglická legenda by už měla být u toho.

Kvůli tomu zatím hraje DC United všechny své ligové zápasy na venkovních hřištích. A vůbec mu to nesvědčí. Zůstávají u dna tabulky s jedinou výhrou ze 7 utkání.

Wayne Rooney bude pobírat nejvyšší plat ze všech hráčů washingtonského celku. Rooneyho přestup by měl být potvrzen 10. července, kdy se otevírá přestupové okno pro MLS.

Vypadá to tedy, že kariéra Wayna Rooneyho v Premier League už skončila. Páteční trénink opustil ještě před jeho koncem a klub oznámil, že má poraněné koleno. Do nedělního utkání proti West Hamu by neměl nastoupit.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tensteo - 13.05. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

tensteo

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Isnezanna
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články