Zpět na » Premier League » V posledním kole Premier League se hraje o milióny liber – Na kolik si mohou přijít jednotlivé týmy?

Premier League - V posledním kole Premier League se hraje o milióny liber – Na kolik si mohou přijít jednotlivé týmy?

V posledním kole Premier League se hraje o milióny liber – Na kolik si mohou přijít jednotlivé týmy? © skysports.com, fotbalportal.cz - O kolik se hraje v posledním kole?

3

Líbilo se

12.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Může se sice zdát, že v Premier League je takřka o všem podstatném již rozhodnuto, ale i v posledním kole má spousta týmů o co hrát. Jde o poslední místo pro Ligu mistrů, pro potvrzení sestupujících, ale i ve středu tabulky o něco půjde. Hraje se totiž o finanční odměny za umístění. Na jaké peníze mohou jednotlivé týmy dosáhnout?

Premier League rozděluje mezi jednotlivé týmy prize money v celkové hodnotě 420 miliónů liber. Tato částka se poměrově vyplácí všem 20 účastníkům nejvyšší anglické soutěže. Dělí se na konci sezóny. Poslední celek získá 2 milióny liber. Postupně se odměna stupňuje vždy o 2 milióny liber. Mistrovský Manchester City si tedy přijde na 40 miliónů liber.

Některé týmy už mají své umístění jisté. Ještě zbývá rozdělit celkově 108 miliónů liber. Výši odměny ještě nemá 6 týmů. Ty mohou získat větší sumu, ale také přijít o osmimístné částky.

Podívejte se níže na tabulku, která odhaluje, co je ještě v sázce.

dsggf(zdroj: skysports.com)

Burnley vs. Bournemouth

Domácí určitě skončí na sedmém místě. Bez ohledu na to, jak jejich zápas s Cherries dopadne. Získají 28 miliónů liber a také vstupenku do Evropské ligy.

Nicméně Bournemouth může skončit desátý, ale také až patnáctý. Může si přijít až na 22 miliónů liber, ovšem může se stát, že získá o 10 miliónů liber méně. Chce-li získat maximum, musí na Turf Moor vyhrát a mít lepší skóre než Newcastle a Crystal Palace.

Huddersfield vs. Arsenal

Huddersfield si po středeční remíze na Stamford Bridge zajistil působení v Premier League i pro příští sezónu. To je pro absolutního nováčka velký úspěch. Ale tým Davida Wagnera by mohl skončit výše než na 14. místě. Může získat odměnu ve výši 8 až 14 miliónů liber.

Arséne Wenger ve své poslední sezóně v Arsenalu přinese pro Gunners odměnu ve výši 30 miliónů liber, protože Kanonýři jistě skončí šestí. Nepodívají se ovšem do Ligy mistrů. Každopádně nebude chtít francouzský manažer končit tím, že v letošním roce Arsenal v lize venku nevyhrál. Získal jediný bod. Na Stamford Bridge, jinak vždy prohrál.

West Ham vs. Everton

West Ham má o co bojovat. Během posledního dne hraje o finanční odměnu v rozmezí 14 miliónů liber. Tým Davida Moyese může skončit na desáté příčce a zajistit si 22 miliónů liber, ale také až na sedmnáctém a mít jen 8 miliónů liber.

Everton skončí osmý, nebo devátý. Jeho price money budou mít hodnotu 26 miliónů liber, nebo 24.

Southampton vs. Manchester City

Saints si díky výhře ve Swansea takřka jistě zajistili místo v Premier League i pro příští sezónu. Museli by prohrát velkým rozdílem a Swansea by zároveň muselo rozdrtit Stoke City. Southampton může skončit patnáctý a přijít si na 10 miliónů liber. Ale k tomu se musí stát třetím týmem Premier League, který v této sezóně porazí Citizens a zároveň musí Huddersfield a West Ham ztratit body.

Liverpool vs. Brighton

Liverpool daleko více zajímá to, zda si zajistí místo v TOP4, než to, zda ztratí, nebo získá 2 milióny liber. Když skončí třetí, přijdou si na 36 miliónů liber. Pokud čtvrtí, bude to částka o 2 milióny nižší. Jestliže vypadnou z TOP4, přijdou o další dva milióny a samozřejmě nebudou mít jisté místo v Champions League. Museli by vyhrát finále proti Realu Madrid.

Brighton přežil svou premiérovou sezónu v Premier League. S těmi nejlepšími se bude měřit i v ročníku 2018/2019. Může dokonce skončit desátý. Když dosáhne na zisk 41 bodů a bude mít nejlepší skóre.

Tottenham vs. Leicester

Tottenham podruhé za sebou neskončí na druhém místě ligové tabulky. Už nemá šanci Manchester United dohnat. Skončí tedy třetí a přijde si na 36 miliónů liber, nebo čtvrtý a bude mít 34 miliónů liber.

Leicester zakončí sezónu na osmém (26 miliónů liber), nebo devátém (24 miliónů liber) místě. Zůstane tedy v horní polovině ligové tabulky. Foxes jsou namlsaní výhrou 3:1 nad Arsenalem.

Manchester United vs. Watford

Díky tomu, že Manchester United získal v utkání proti West Hamu bod, zajistil si tím druhé místo. Vylepšil tedy 6. pozici z minulé sezóny.

Watford patří mezi ty týmy, které ve středu tabulky dosud nasbíraly 41 bodů. Hornets mají dosti nereálnou šanci na to, že ještě skončí desátí (22 miliónů liber). Naopak daleko reálněji mohou klesnout až na patnácté místo (12 miliónů liber).

Crystal Palace vs. West Bromwich Albion

Eagles jsou favority na zisk desátého místa. Zatímco Orli doma hostí již jistě sestupující West Bromwich, jejich hlavní konkurent Newcastle hostí Chelsea. Stejně bodů mají i Watford a Bournemouth, ale oba kluby mají daleko těžší soupeře a také mají horší skóre než Crystal Palace.

West Bromwich určitě Premier League opustí. Ještě může přeskočit Swansea a skončit osmnáctý. To by mu ale jen přineslo místo 4 miliónů liber šest.

Newcastle vs. Chelsea

Magpies po pomalém vstupu sezóny nakonec zažili mírný vzestup. Mohou skončit dokonce na desátém místě, což by byl po postupu dobrý počin.

Chelsea ještě může zabojovat o TOP4. Ale Liverpool přeskočí jen v případě, že Newcastle porazí a zároveň Reds prohrají doma s Brightonem. To by Blues přineslo dva milióny liber navíc, ale také další stovky miliónů za účast v Lize mistrů.

Swansea vs. Stoke City

Šance Swansea na záchranu v Premier League jsou hodně nízké. Mezi ní a Southamptonem je kromě tříbodového rozdílu také desetigólový rozdíl ve skóre. Swans by museli zdevastovat Stoke a zároveň by Southampton musel dostat pořádný příděl od Manchesteru City.

Stoke je poslední a v příštím ročníku jej čeká Championship. Ještě se může posunout na osmnáctou příčku a přijít na 6 miliónů liber na odměnách.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tensteo - 13.05. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

tensteo

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Isnezanna
Reklama
Reklama
Nejnovější články