Zpět na » Premier League » Boj o TOP4 – Co Liverpool, Tottenham a Chelsea potřebují k tomu, aby skončily mezi nejlepší čtyřkou?

Premier League - Boj o TOP4 – Co Liverpool, Tottenham a Chelsea potřebují k tomu, aby skončily mezi nejlepší čtyřkou?

Boj o TOP4 – Co Liverpool, Tottenham a Chelsea potřebují k tomu, aby skončily mezi nejlepší čtyřkou? © eurosport.com, fotbalportal.cz - Kdo získá místo v TOP4?

4

Líbilo se

09.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester City už je delší dobu jistým mistrem Anglie. Druhý skončí takřka jistě Manchester United. Musel by jej potkat totální kolaps v závěrečných dvou kolech. Ovšem o další dvě místa v TOP4 bojují tři celky. Jednomu z nich zbydou jen oči pro pláč. Co Liverpool, Tottenham a Chelsea potřebují k tomu, aby je nepotkalo neštěstí?

V neděli bude sezóna 2017/2018 v Premier League ukončena. Některým týmům zbývá odehrát už jen jeden duel, jiné zase čekají ještě dnešní a zítřejší dohrávky. Bude se ještě rozhodovat i o tom, kdo skončí v TOP4. Ve hře jsou Liverpool, Tottenham a Chelsea.

sdsdv(zdroj: skysports.com)

Jaké mají šance? Co potřebují k jistotě?

Liverpool - 3. místo, 72 bodů, skóre 80:38

Tady je to velmi jednoduché. Liverpool bude mít jistotu umístění v TOP4 a vstupenku do příští sezóny Ligy mistrů, když v posledním kole porazí doma Brighton. Chelsea totiž jen těžko zdolá lepší skóre Reds, které je opravdu prakticky nepřekonatelné.

Nicméně pokud Liverpool v posledním kole ztratí, otevře dveře Chelsea, která hraje doma s Huddersfieldem a pak v Newcastlu.

Samozřejmě se mohou Kloppovi muži kvalifikovat do příštího ročníku Champions League tak, že vyhrají letošní finále proti Realu Madrid.

Tottenham - 4. místo, 71 bodů, skóre 68:32

Tottenham, stejně jako Liverpool, drží svůj osud pevně ve svých rukou. Jestliže z posledních dvou ligových zápasů získá alespoň 4 body, bude jistě v TOP4. Hraje doma proti Newcastlu a proti Leicesteru. Má totiž také daleko lepší skóre než Chelsea.

Chelsea - 5. místo, 69 bodů, skóre 61:34

Po remíze 1:1 s West Hamem, ke které došlo 8. dubna, byla Chelsea 10 bodů za Tottenhamem. Ale od té doby vyhrála 4 zápasy v řadě a mezera se výrazně zmenšila. Stále zůstávají jako tým s nejmenší šancí na TOP4 z této trojice. Potřebuje získat více bodů než jeho soupeři.

Pokud například Liverpool doma remizuje s Brightonem, Chelsea musí i tak vyhrát obě svá utkání. Čtyři body z těchto dvou duelů by stačilo jen v případě, že Liverpool doma prohraje.

Tottenham má o dva body více než Chelsea. Oba kluby čekají ještě dva zápasy. Blues musí mít na konci sezóny více bodů než Spurs, protože mají výrazně horší skóre než Kohouti.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
comest - 10.05. Odpovědět

sportovní kurzové sázky - spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

comest

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Lavalerri

Sranda by byla, kdyby Liverpool neudržel místo pro LM a prohrál finále LM. To by bylo sebevražd Smajlík 2

NoIscoNoDisco

Alebo pustia chelsea 4.miesto a hecnu sa proti realu a vyhraju Smajlík 2 Aj to by bolo riesenie Smajlík 2

Blue_Lion
F4BRE - 09.05. Odpovědět

Smutný je, že je to docela reálnej scénář Smajlík 2

F4BRE
Kuzma - 09.05. Odpovědět

United takřka jistě druzí ?

Kuzma

Smajlík 3 Smajlík 3 tak nikdy nevíš co zas zajebeme

MUFC_RedArmy
Kuzma - 09.05. Odpovědět

A kdo by nás přeskočil ? Liverpool zaostává o 5 bodů a má k dispozici už jen jeden zápas ... Smajlík 7

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články