Zpět na » Premier League » Co Huddersfield, Southampton, Swansea a West Bromwich potřebují k tomu, aby se zachránily?

Premier League - Co Huddersfield, Southampton, Swansea a West Bromwich potřebují k tomu, aby se zachránily?

Co Huddersfield, Southampton, Swansea a West Bromwich potřebují k tomu, aby se zachránily? © newslocker.com, fotbalportal.cz - Kdo se zachrání v Premier League? A co k tomu potřebuje?

2

Líbilo se

08.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Do konce Premier League zbývá odehrát jedno kompletní kolo a 6 dohrávek. Na dně tabulky se bojuje o to, kdo si zachová prvoligovou příslušnost i pro další sezónu a kdo doprovodí Stoke City do Championship. Ve hře jsou čtyři týmy - Huddersfield, Southampton, Swansea a West Bromwich Albion. Dva z nich si vytáhnou černého Petra. Co potřebují k záchraně?

Před dnešním veledůležitým duelem mezi Swansea a Southamptonem se podíváme na to, jaké šance mají jednotlivé týmy na záchranu v Premier League a co k tomu potřebují. Některým zbývá už jen zápas (WBA) ostatním dva (Swansea, Southampton, Huddersfield).

dggd(zdroj: skysports.com)

West Bromwich Albion - 31 bodů, 19. místo, skóre 31:54

Baggies nemají příliš šancí na záchranu a rozhodně to nemají ve svých rukou. Do Championship mohou spadnout už dnes, aniž by kopli do balónu. Pokud totiž v dnešním zápase mezi Swansea a Southamptonem jeden tým vyhraje, West Bromwich už nic nezachrání.

Pro svěřence Darrena Moorea hraje jen remíza. Pokud tedy duel mezi Swans a Saints skutečně skončí nerozhodným výsledkem, pak jsou možnosti West Bromwiche následující.

Musí bezpodmínečně v posledním kole porazit Crystal Palace na jeho hřišti. Pak také potřebují, aby Swansea prohrála na půdě posledního Stoke City a zároveň, aby Southampton prohrál doma s Manchesterem City a měl po tomto duelu horší skóre než WBA.

Podmínek je tedy spousta. Baggies potřebují souhru mnoha faktorů, aby se stal zázrak a oni si zahráli Premier League i v sezóně 2018/2019.

Swansea - 33 bodů, 18. místo, skóre 27:53

Jestliže dnes Swansea porazí Southampton, bude v posledním kole pánem svého osudu. Pak by stačilo neprohrát se sestupujícím Stoke City. I v případě porážky od Potters by Southampton navíc potřeboval porazit Manchester City, aby se ještě zachránil.

Pokud dojde dnes večer na remízu, musela by Swansea získat více bodů než Southampton v posledním kole. To není nereálné. V případě stejného zisku bodů by se díky lepšímu skóre zachránili Svatí.

I prohra jim ještě zachovává malinkatou šanci na záchranu. To by ale v posledním kole musel Southampton schytat debakl od Citizens a zároveň by musela Swansea deklasovat Stoke, aby smazala rozdíl ve skóre.

Southampton - 33 bodů, 17. místo, skóre 36:55

Saints to mají o poznání jednodušší. Pokud dnes ve Walesu vyhrají, budou mít takřka stoprocentní záchranu na dosah. Měli by totiž o tři body více než Swansea a měli by rozhodně výrazně lepší skóre. To by se pak v posledním kole musely urodit dva šílené výsledky v zápasech mezi Southamptonem a Manchesterem City a mezi Swansea a Stoke.

Pokud by došlo dnes ve Swansea na remízu, Labutím by pak stačilo uhrát lepší výsledek proti Stoke, než na jaký dosáhne Southampton doma proti Manchesteru City.

Huddersfield - 36 bodů, 16. místo, skóre 27:56

Poté, co Huddersfield v minulém kole ukořistil nečekaný bod na půdě Manchesteru City, vypadají jeho naděje na setrvání v nejvyšší anglické soutěži mnohem růžověji.

Tým Davida Wagnera doufá, že se dnes večer bude na Liberty Stadium některý z týmů radovat z vítězství. Pokud se tak stane, Huddersfieldu by k jistotě stačilo z posledních dvou zápasů získat alespoň bod. Ve středu jede na Stamford Bridge a pak v neděli hostí Arsenal.

Los mají tedy velmi těžký. Pokud se dnes večer urodí ve Swansea remíza, bude Huddersfield k jistotě potřebovat alespoň dva body. Nebo doufat, že Swansea i Southampton své závěrečné zápasy nevyhrají.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No včera mě fést boleli oči ze zápasu Swansea - Southampton , to bylo hodně přetaktizované

Bazilisek22

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Irmionna
Reklama
Reklama
Nejnovější články