Zpět na » Premier League » José Mourinho chce udržet Blinda i Darmiana. Co si myslí o kritice Marouana Fellainiho?

Premier League - José Mourinho chce udržet Blinda i Darmiana. Co si myslí o kritice Marouana Fellainiho?

José Mourinho chce udržet Blinda i Darmiana. Co si myslí o kritice Marouana Fellainiho? © express.co.uk - Marouane Fellaini a José Mourinho

1

Líbilo se

03.05. - José Mourinho přiznal, že by rád udržel v Manchesteru United obránce Daleyho Blinda a Matteu Darmiana, ale zároveň připouští, že pokud hráči nebudou na Old Trafford šťastní, je ochoten naslouchat nabídkám. Dále se také očekávají další jednání o prodloužení kontraktu záložníka Marouana Fellainiho.

Daley Blind ani Matteo Darmian nepatří v letošní sezóně mezi stálé hráče základní sestavy a čím dál více se tak začíná mluvit o jejich letním odchodu z Old Trafford a United jsou zdá se ochotni naslouchat nabídkám.

United přitom teprve v únoru prodloužili s Blindem smlouvu o další rok, aby zabránili jeho odchodu v podobě volného hráče, ale stejně jako u italského beka Darmiana není jisté, že Blind svůj kontrakt dodrží.

Mourinho sice připustil, že jak Blind, tak Darmian jsou součástí jeho plánů, ale konečné rozhodnutí nemusí být na něm.

„Pokud chce hráč odejít a bude to tento případ, tak si samozřejmě prostudujeme nabídky, protože se snažíme mít šťastné hráče,“ oznámil Mourinho.

„Jestli pro ně bude štěstí znamenat odchod, tak uvidíme, co se stane. Ale oba jsou součástí mých plánů a nerad bych je prodával. Chci je udržet.“

Dalším hráčem, jehož budoucnost na Old Trafford zůstává v nejistotě, je belgický záložník Marouane Fellaini, který nedávno kritizoval způsob, jakým klub přistupuje k jednání o jeho nové smlouvě.

„Zůstávám pozitivní,“ dodal Mourinho. „Je pro nás důležitým hráčem. Má však jinou pozici ve vztahu k ostatním hráčům se smlouvami. Nemůžeme řídit jeho osud. Osud je v jeho rukou, on se rozhodne, co jej dělá šťastným.“

„Ví, že já chci, aby zůstal a i klub chce, aby zůstal. Má nabídku, ale teď je to jen na něm. Jsem pozitivní, protože vím, že se mu tady líbí, je rád, že mu manažer věří. Je tam dobrá šance, že zůstane a pokud odejde, tak to tak asi mělo být.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sexydrom.com

Tamilissa

Hlavně Fellainiho kopnout co nejvetší silou do prdele přes malou louži. Uplně nenávidím herní projev United ,když je tato opice na hřišti . Je to do nebe volající nudná čitelná nekreativní sračka a sem tam jeho nějaký gól to nijak nemění. Místo něj tam může být raději někdo ,kdo nahraje na 15 gólů. Tady pro mne prosto ideální volba ..
https://www.youtube.com/watch?v=sYcHoJGom68

AVSuvorov

na Milinkoviče už koukám dlouho..též bych chtěl aby ho José přivedl na místo květáka ,kterej se po posledním interview solidně odjebal...bohužel v případě Savice se obávaám že bude chtít zůstat v itálii

MUFC_RedArmy

Doufám ,že po něm pujde a květák odtáhne . Včera to bylo k zblití se na něj dívat . Vlastně ono to je pokaždé co hraje .

AVSuvorov
Focus - 04.05. Odpovědět

Oba dva ať jdou pryč. A místo nich koupit jiný koně !!

Focus
Kuzma - 04.05. Odpovědět

To snad ne ! Blind ani Darmian nemají co dělat v klubu jako je United.
Prodat, dokud je o ně zájem. Takhle se neposuneme dál, pokud budeme mít v kádru průměrné hráče.

Kuzma
DeviI - 04.05. Odpovědět

Na EF píšou pravej opak takže můžeme být v klidu. Smajlík 7

DeviI

Blinda celou dobu vnímám jako skvělýho hráče pro United. Hráč který zalepí spoustu pozic, hráč který si nestěžuje, netouží po gigantickém platu... do základu samozřejmě není, ale jako hráč na lavičku podle mě nedocenitelnej.

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články