Zpět na » Premier League » Nový manažer Arsenalu? Prý se jím stane pravá ruka Jürgena Kloppa z Liverpoolu

Premier League - Nový manažer Arsenalu? Prý se jím stane pravá ruka Jürgena Kloppa z Liverpoolu

Nový manažer Arsenalu? Prý se jím stane pravá ruka Jürgena Kloppa z Liverpoolu © bleacherreport.com - Željko Buvač a Jürgen Klopp

1

Líbilo se

01.05. - BULVÁRNÍK Bosenský deník Pravda BL přišla se zajímavým jménem, které by mohlo nahradit končícího Arséna Wengera na lavičce Arsenalu. Vyvoleným by údajně měl být dlouholetý asistent manažera Liverpoolu Jürgena Kloppa Željko Buvač, který se dostal do centra pozornosti tento týden, kdy z osobních důvodů dočasně odstoupil ze své funkce v Liverpoolu.

Poté, co si Željko Buvač, dlouholetá pravá ruka Jürgena Kloppa už z dob působení v Mainzu a Borussii Dortmund, vzal nečekané osobní volno, přestože The Reds bojují o finále Ligy mistrů, se strhla lavina spekulací, co vlastně bosenského trenéra k tomuto kroku vedlo.

Vedení Liverpoolu se rozhodlo k situaci nevyjadřovat a pouze upřesnilo, že si Buvač, jemuž se ve fotbalových kruzích přezdívá “Mozek“, vzal na blíže nespecifikovanou dobu osobní volno.

Arsenal byl v posledních týdnech vydatně spojován s nejrůznějšími jmény, mezi kterými byli Patrick Vieira, Brendan Rodgers, Joachim Löw nebo Luis Enrique, podle bosenského deníku Pravda by ale měl mužstvo převzít právě Kloppův nejbližší spolupracovník.

Deník přitom uvádí, že Buvač, který se osobně zná se šéfem náboru Arsenalu Svenem Mislintatem, kterého Kanonýři loni přivábili z Borussie Dortmund, už je s Arsenalem domluvený a momentálně doma v Omarske “dobíjí baterky“ před příchodem do Arsenalu.

Buvač spolupracuje s Kloppem už od roku 2001, kdy se oba muži potkali v Mainzu a přes Borussii Dortmund se oba společně přesunuli před dvěma a půl lety až do Liverpoolu, se kterým jsou blízko senzačnímu postupu do finále Ligy mistrů.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dovets - 02.05. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

dovets
Reklama
Reklama
Nejnovější články