Zpět na » Premier League » Antonio Conte: S Paris Saint-Germain rozhodně v kontaktu nejsem

Premier League - Antonio Conte: S Paris Saint-Germain rozhodně v kontaktu nejsem

Antonio Conte: S Paris Saint-Germain rozhodně v kontaktu nejsem © fourfourtwo.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Conte do PSG? Nejspíš ne

2

Líbilo se

28.04. - Je prakticky stoprocentně jisté, že kouč Unai Emery na konci sezóny skončí ve funkci hlavního trenéra Paris Saint-Germain. S bohatým klubem sice získal francouzský titul, ale v Lize mistrů se mu nepodařilo prorazit. To šejkové neodpouští. Nyní se hledá jeho nástupce. Mluvilo se i o Antoniu Contem. Manažer Chelsea ale vylučuje jakýkoliv kontakt s PSG. Chce zůstat v Londýně.

Ani Antonio Conte ovšem zdaleka nemá jisté, že i v příští sezóně bude lodivodem Chelsea. V minulé sezóně sice při své premiéře dovedl Blues k titulu, ale v tomto ročníku Premier League s největší pravděpodobností skončí Chelsea mimo TOP4. Jedinou trofej, kterou může získat, je FA Cup. Čeká ji finále proti Manchesteru United.

O budoucnosti Antonia Conteho se spekuluje prakticky od začátku této sezóny. Už několikrát to měl mít pořádně nahnuté. Jen hrstka lidí očekává, že by mohl vést tento londýnský celek i v sezóně 2018/2019.

V souvislosti s jeho jménem se mluví o PSG. Vedení pařížského klubu už během minulého týdne oficiálně potvrdilo, že na konci sezóny rozváže spolupráci s Unaiem Emerym. Místo jej stálo vyřazení v Lize mistrů. PSG mocně touží po triumfu v této milionářské soutěži.

Antonio Conte má být mezi uchazeči na nové místo. Italský kouč to ovšem vylučuje.

„Rozhodně s PSG v žádném kontaktu nejsem. Ale má odpověď bude vždy stejná. Jsem oddaný Chelsea. Mám smlouvu s tímto klubem. Mám v úmyslu pracovat dál tady.“

V sobotu čeká na Chelsea ligový duel v rámci 36. kola na půdě Swansea.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dovets - 29.04. Odpovědět

kurzové sázky, spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

dovets
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články