Zpět na » Premier League » Manchester United veze povinné tři body ze hřiště Bournemouthu

Premier League - Manchester United veze povinné tři body ze hřiště Bournemouthu

Manchester United veze povinné tři body ze hřiště Bournemouthu © premierleague.com - Romelu Lukaku

2

18.04. - REVIEW Fotbalisté Manchesteru United se na víkendové semifinále FA Cupu naladili o poznání lépe než jejich soupeř Tottenham, který včera jen remizoval s Brightonem. United si poradili s Bournemouthem v klidu 2:0.

Bournemouth - Manchester United 0:2

Branky: 28. Smalling (Lingard), 70. R. Lukaku (P. Pogba)

AFC Bournemouth: Begović - Francis (C), S. Cook, Aké, Daniels - Ibe (56. Mousset), L. Cook, Surman (75. Gosling), Fraser - J. King (83. Defoe), C. Wilson

Manchester United: de Gea (C) - Darmian, P. Jones, Smalling, Shaw - A. Herrera (72. N. Matić), Fellaini, P. Pogba (80. Blind) - Lingard (63. R. Lukaku), Rashford, Martial

Zápas byl po většinu času vyrovnaný, ale vyložených gólových šancí bylo na obou stranách poskrovnu. Ve dvacáté sedmé minutě hostující Marcus Rashford u autové čáry vybojoval míč a namířil si to do vápna, jeho prudkou ránu ale gólman Begović vyrazil. Už o minutu později ale bosenský gólman lovil míč ze sítě. Manchester po rohovém kopu udržel míč ve vápně soupeře a Lingardův střílený přízemní centr dopravil za brankovou čáru netradiční střelec Chris Smalling.

To bylo na dlouhou dobu všechno. Ve druhém poločase hra uvízla na mrtvém bodě a oba gólmani neměli prakticky žádnou práci. Uklidnění do řad United vnesla sedmdesátá minuta. Po Pogbově přihrávce se za obranu Cherries dostal Romelu Lukaku, který přehodil Begoviće a zvýšil na 2:0.

zdroj: premierleague.com