Zpět na » Premier League » Raiola reaguje na Guardiolova slova o Pogbovi a Mchitarjanovi: Nikdy jsem s ním nemluvil

Premier League - Raiola reaguje na Guardiolova slova o Pogbovi a Mchitarjanovi: Nikdy jsem s ním nemluvil

Raiola reaguje na Guardiolova slova o Pogbovi a Mchitarjanovi: Nikdy jsem s ním nemluvil © sportseries.net, fotbalportal.cz - Raiola: S Guardiolou jsem nikdy nemluvil

1

Líbilo se

07.04. - Pep Guardiola tvrdí, že během ledna mu Mino Raiola nabídl dva své hráče, aby je získal do Manchesteru City. Jednalo se o Henrika Mchitarjana a Paula Pogbu. Oba byli v té době ještě hráči Manchesteru United. O pár dní později byl Mchitarjan vyměněn za Alexise Sáncheze do Arsenalu. Známý italský hráčský agent ale tato slova naprosto popírá.

Před sobotním manchesterským derby Pep Guardiola prohlásil, že během lednového přestupového okna měl šanci získat Paula Pogbu a Henrika Mchitarjana do Manchesteru City. S nabídkou za ním přišel Mino Raiola, hráčský agent obou hvězd. Tehdy byl ještě i Henrik Mchitarjan hráčem Manchesteru United.

Bylo to velké překvapení. Zejména kvůli tomu, že je známo, že právě Raiola a Guardiola se v lásce příliš nemají. Raiola například prohlásil, že Guardiola v roce 2010 donutil Zlatana Ibrahimoviče odejít z Barcelony.

Mino Raiola jakýkoliv kontakt s Pepem Guardiolou popírá.

„Nikdy jsem s Pepem Guardiolou nemluvil. Nikdy bych s ním nemluvil o svých hráčích. Mluvil bych s Manchesterem City.“

„Mají fantastický tým a úžasného manažera.“

Byl by to obrovský šok, kdyby Paul Pogba skutečně vyměnil Manchester United za Manchester City. Henrik Mchitarjan nakonec odešel do Arsenalu výměnou za Alexise Sáncheze.

Slov Pepa Guardioly si samozřejmě všiml i Paul Pogba. Ten zareagoval jen krátkým udiveným vzkazem na svých sociálních sítích.

sdsvds(zdroj: twitter.com)

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Money Raiola je pán Smajlík 4

NoIscoNoDisco
DeviI - 08.04. Odpovědět

A Pepek lhář

DeviI
Money - 07.04. Odpovědět

Smajlík 2

Money
Reklama
Reklama
Nejnovější články