Zpět na » Premier League » Manchester United si zvolil Héctora Bellerína svým hlavním přestupovým cílem

Premier League - Manchester United si zvolil Héctora Bellerína svým hlavním přestupovým cílem

Manchester United si zvolil Héctora Bellerína svým hlavním přestupovým cílem © express.co.uk - Hector Bellerín

4

Líbilo se

20.03. - BULVÁRNÍK Manchester United údajně chystá na léto ambiciózní krok v podobě podpisu obránce Arsenalu Héctora Bellerína, jehož José Mourinho vidí jako dlouhodobou náhradu za stárnoucího Antonia Valenciu. Nicméně vzhledem k tomu, že Bellerín má na Emirates Stadium smlouvu ještě na pět let, mohl by Arsenal za svoji oporu požadovat až 50 milionů liber.

Podle zdrojů deníku Manchester Evening News zvažují United překvapivý krok na přestupovém trhu, k němuž by mohlo dojít, pokud by se Arsenal znovu nekvalifikoval do Ligy mistrů.

Navzdory tomu, že Manchester United za poslední dvě sezóny pod vedením Josého Mourinha utratil více než 300 milionů liber, nepřicházejí nadále výsledky a klub by tak mohl pokračovat v létě v další velké přestavbě kádru.

Mezi novými posilami by se pak mohl ocitnout také jeden z nejrychlejších hráčů na světě Héctor Bellerín, jenž je dlouhodobě v hledáčku předních evropských klubů Juventusu, Barcelony a Manchesteru City.

Nicméně jak Barcelona, tak Juventus podle všeho v nebližší době nechystají podpis španělského beka, hlavně kvůli jeho vysoké ceně, pohybující se kolem 50 milionů liber a do hry by se tak mohl výrazně vložit Manchester United.

Ten by rád v létě posílil především kraje obrany, jelikož Ashley Young a Antonio Valencia již mají po třicítce a dá se tak očekávat jejich postupný propadl výkonnosti. Naopak teprve 22letý bek Arsenalu má to nejlepší stále před sebou, a pokud Arsenal ani v příští sezóně nebude hrát Ligu mistrů, mohl by zvolit odchod z klubu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

to už jsou jen drby médií aby dali ještě větší čočku Shawovi

Vincent12
Oliva - 21.03. Odpovědět

Vincent12 - Shaw hraje na druhe strane.

Oliva

Bellerin se mi nikdy nelíbil. Rychlost ok, ale pěhlavičkuje ho i Defoe nebo Son. Jak může patřit k nejlíp placeným hráčům gunners?

LampardVIII
Eidur - 21.03. Odpovědět

Mně se líbil z Arsenalu v této sezóně nejvíce. A plat má takový, aby ho ještě chvíli udrželi, než definitivně přestoupí jinak. A osobně půjde do Španělska, konkrétně do Barcy.

Eidur
Jackopz - 22.03. Odpovědět

Čo by tam robil ? Semedo je kvalitnejší

Jackopz

Eidur, jestli myslíš jen obranu gunners, tak mě osobně se z ní nejvíc líbí Koscielny. Jinak nikdo, ale i takovej Monreal, kterej je každou chvíli kritizovanej, se mi líbí víc než Bellerin..

LampardVIII
Eidur - 22.03. Odpovědět

Netroufám si hodnotit, Semeda vůbec nesleduju. Ale už ho chtějí nějakou dobu, do systému by se hodil, do Španělska chce, tolik zas stát nebude, takže si myslím, že k tomu časem dojde Smajlík 1

Eidur

Srovnávat Semeda s Bellerinem na základě 900min, který odehrál, je trošku troufalý.

NoIscoNoDisco
balmain - 20.03. Odpovědět

to už je fakt zoufalství

balmain

Dokud bude v United Mour, tak žádný pořádný hráč nepřijde. Prostě pod takovým kokotem nikdo nebude chtít hrát. Je třeba takovýho nabubřence vykopnout a to co nejdřív. Destruktivní hovado Smajlík 14

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články